Fox złamał łapę gdy wpadł pod samochód. Nikt mu nie pomógł

2021-10-15 16:31
FOX
Autor: Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych Weterynarz Jakub Kotowicz dogląda Foxa i dba o jego zdrowie

Brak właściwej opieki spowodował u młodego, zaledwie 11 miesięcznego psiaka kalectwo, i problemy z poruszaniem się. Weterynarze z Lecznicy Ada w Przemyślu obiecali uroczemu czworonogowi pomoc. -Naprawiamy błędy i walczymy o sprawność. Jutro(16/10/2021-przyp. autora) przed Foxem operacyjne zespolenie złamanych kości (kość łokciowa i promieniowa) i ich stabilizacja, aby zapewnić warunki do zrostu. Trzymajcie kciuki za powodzenie operacji- napisali pracownicy Lecznicy. Co właściwie się stało że psiak musi przechodzić to wszytko?

Fox do Lecznicy trafił jako Pimpek, ale weterynarze zapragnęli dać mu nowe życie inne niż to które miał do tej pory i zadbać o niego. Zmianę pieskiego życia zaczęli od nadania mu dostojnego imienia Fox. Co stało się z pieskiem, że ten musiał trafić do Lecznicy Ada w Przemyślu?  -Dlaczego potrzeba dobrych serc aby mu pomóc? Brak właściwej opieki spowodowało u młodego, zaledwie 11 miesięcznego psiaka kalectwo i problemy z poruszaniem się.  Przed Foxem kosztowna operacja i długa rehabilitacja. Jego rodzina nie podołała opiece.  Zostaje z nami, naprawiamy błędy – walczymy o sprawność- pisali pracownicy Lecznicy.

Fox złamał łapę gdy wpadł pod samochód

Fox kilka miesięcy temu wpadł pod samochód. -Powiecie zdarza się. Zdarzenie spowodowało u niego złamanie szyjki główki kości udowej. Skoro to Pies więc się wyliże - w końcu na co zasługuje Pies, u nich nie zasługiwał. Złamanie zbagatelizowano…. W końcu to tylko Pies…. Bezradny prosił o pomoc – skomlał i wył. Pomocą był tylko czas, tak, z czasem „jakoś się samo zrosło”. Nie pozwoliliśmy aby kolejny raz „samo się zrastało”- podsumowują weterynarze.

Ludzie po raz kolejny nie wykazali się odpowiedzialnością za swoich podopiecznych i zrzekli się przyjaciela, gdy trzeba było zapłacić za jego leczenie. Fox został zdany na weterynarzy z Przemyśla. Ci na szczęście nie odmówili mu pomocy i zoperują pieska, by ten całkowicie wyzdrowiał.

Masz podobny temat? Napisz od autora tekstu: podkarpacie@se.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE