Frysztak. 85-letni pan Stanisław ranił nożem młodego mężczyznę. Grozi mu dożywocie

2020-09-22 7:55 vera
Frysztak. 85-letni starzec ranił nożem młodego mężczyznę. Teraz grozi mu dożywocie
Autor: Pixabay Frysztak. 85-letni starzec ranił nożem młodego mężczyznę. Teraz grozi mu dożywocie

Do tego szokującego ataku staruszka na 28-letniego mężczyznę doszło w minioną środę w miejscowości Frysztak (woj. podkarpackie). Mający poważne problemy z poruszaniem się 85-latek zadał swojej ofierze kilka ciosów nożem. Poszkodowany mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Teraz panu Stanisławowi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

28-letni Damian K. wspólnie ze swoimi znajomymi imprezował na skwerze,na którym często dochodzi do libacji alkoholowym. - Tamtego dnia na miejsce dotarł Stanisław Z., który na co dzień ma trudności z poruszaniem się, a wśród mieszkańców Frysztaka uchodzi za spokojnego starszego pana - opisuje portal Nowiny 24.pl.

Młody mężczyzna otrzymał kilka ciosów nożem. W ciężkim stanie został zabrany do szpitala.

Policjanci nie mieli problemu z zatrzymaniem 85-letniego mężczyzny podejrzanego o dokonanie tej zbrodni. Jak podają Nowiny24.pl, funkcjonariusze nie założyli mu nawet kajdanek na ręce, bo nie zachodziła obawa, że mężczyzna nagle wyrwie się stróżom prawa. Drogę do radiowozu pokonał wspierając się na dwóch laskach.

Mężczyzna obecnie przebywa w tymczasowym areszcie. Przyznał się do winy. 85-latkowi grozi dożywocie. Co było powodem tak brutalnej napaści? Nowiny24.pl ustaliły nieoficjalnie, że staruszek podejrzewał, że Damiana K. ukradł mu pieniądze.

Augustów. Atak nożownika na bezbronną staruszkę. Przyznał się do winy, nie mówi, dlaczego to zrobił

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.