Nowa Wieś: NIE ŻYJE 17-LATKA! Sprawca UCIEKŁ z miejsca wypadku. Horror! [ZDJĘCIA]

2020-09-18 12:14 BO
POLICJA
Autor: Materiały policyjne Miejsce zdarzenia

Horror na drodze! Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek w miejscowości Nowa Wieś. W wyniku zderzenia ciężarowego DAF-a z volkswagenem śmierć poniosła 17-letnia pasażerka osobówki. W wypadku ucierpieli również dwaj młodzi mężczyźni, którzy podróżowali volkswagenem. Co tam się stało?! Czy tej tragedii można było uniknąć?

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 17.00, na odcinku drogi krajowej nr 19 na pograniczu miejscowości Trzciana i Nowa Wieś. Wstępnie ustalono, że 44-letni kierujący ciężarowym DAF-em, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ciągnięta przez niego przyczepa uderzyła w jadącego z przeciwka volkswagena.

Zobacz też: Kierowca samochodu ciężarowego chciał unikcąc zderzenia z innym pojazdem [ZDJĘCIA]

Osobówką podróżowały trzy osoby. Na miejscu zginęła 17-letnia pasażerka volkswagena. 21-letni kierujący oraz drugi pasażer, zostali przetransportowani do szpitala. Obrażenia nie zagrażają ich życiu.

POLICJA
Autor: Materiały policyjne Miejsce zdarzenia

Kierujący ciężarówką nie udzielił poszkodowanym pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany kilka kilometrów dalej, na jednej ze stacji benzynowych. 44-latek trafił do policyjnego aresztu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

POLICJA
Autor: Materiały policyjne Miejsce tragedii

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: podkarpcie@se.pl.

Człowiek w kosmicznym ubraniu, w środku nocy, zatańczył makarenę w lesie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.