Głogów Małopolski. Tragiczny wypadek. Nie żyje  48-latek

i

Autor: podkarpacka policja Głogów Małopolski. Tragiczny wypadek. Nie żyje 48-latek

Dramat na drodze

Głogów Małopolski. Tragiczny wypadek. Nie żyje 48-latek

2022-10-13 8:57

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Głogowie Małopolskim pod Rzeszowem. Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, kierujący hondą, jadąc drogą krajową nr 9, potrącił pieszego. Życia 48-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Głogów Małopolski. Tragiczny wypadek. Nie żyje 48-latek

Do wypadku doszło w środę (12 października 2022) około godz. 23.30, na drodze krajowej nr 9 w Głogowie Małopolskim. Kierujący hondą śmiertelnie potrącił pieszego.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący hondą civic, 19-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc droga krajową nr 9 w kierunku centrum Głogowa Małopolskiego, na prostym, nieoświetlonym odcinku drogi, potrącił mężczyznę. Pieszy najprawdopodobniej nie miał żadnych elementów odblaskowych - podaje KMP Rzeszów.

Niestety, mimo udzielonej na miejscu pomocy, w wyniku poniesionych obrażeń, 48-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego zmarł na miejscu wypadku. Kierowca hondy w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.

- Decyzją prokuratora ciało zmarłego została zabezpieczone do dalszych badań. Policjanci zabezpieczyli również samochód uczestniczący w zdarzeniu - informuje podkarpacka policja.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Rydzyk oficjalnie otwiera ciepłownię geotermalną. Zjazd VIP-ów
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?