Dobrzechów. Tragiczny wypadek BMW. Nie żyje 29-latek, który uderzył w drzewo

i

Autor: podkarpacka policja Dobrzechów. Tragiczny wypadek BMW. Nie żyje 29-latek, który uderzył w drzewo

Zginął 29-letni kierowca BMW

Dobrzechów. Tragiczny wypadek BMW. Nie żyje 29-latek, który uderzył w drzewo

2022-10-05 9:50

Do dramatu doszło w miejscowości Dobrzechów (pow. strzyżowski, woj. podkarpackie) na drodze wojewódzkiej nr 988. W wypadku BMW zginął 29-latek. Jak podaje policja, kierowca zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Szczegóły poniżej.

Dobrzechów. Tragiczny wypadek BMW. Nie żyje 29-latek, który uderzył w drzewo [5.10.2022]

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę (5 października) nad ranem, około godz. 3.00 w miejscowości Dobrzechów (pow. strzyżowski) na drodze wojewódzkiej nr 988. Nie żyje 29-letni kierowca BMW, który uderzył w drzewo. Mężczyzna jechał w kierunku Wiśniowej. 

Informację o tragedii na drodze przekazała podkarpacka policja.

- Dyżurny strzyżowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku do jakiego doszło w Dobrzechowie, na drodze wojewódzkiej nr 988. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW, jadąc w kierunku Wiśniowej, na łuku drogi zjechał na prawą stronę ulicy, przejechał przez chodnik i uderzył w drzewo. W wyniku odniesionych obrażeń życia 29-letniego mieszkańca powiatu strzyżowskiego nie udało się uratować - podaje podkarpacka policja w oficjalnym komunikacie.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo - śledcza pod nadzorem prokuratora. Jak doszło do wypadku? Jak zapewniają policjanci, okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Mój syn to bestia, nie chce żeby mieszkał w moim domu
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE