Hau hau hau jak bolą mnie zęby! Przychodzi pies do dentysty... [WIDEO, GALERIA]

2020-10-16 21:47 Beata Olejarka
PIES U DENTYSTY
Autor: Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych Gizmo u psiego dentysty

Nasze czworonogi też cierpią z powodu zębów! Tak samo jak ludzi, tylko im ciężej to powiedzieć, ale leczyć można tak samo jak ludzi. Nawet trzeba! Co zrobić, gdy zauważymy, że nasz pupil nie chce dać się pogłaskać po pysku, albo z trudem przeżuwa jedzenie? Konieczna jest wizyta u psiego dentysty! takie problemy miał Gizmo, którego właściciel zabrał do Lecznicy Ada w Przemyślu, aby tamtejsi weterynarze mu pomogli!

-Psy też cierpią z powodu chorych zębów tak samo jak ludzie, często taki ból jest przyczyną poważnych stanów Zwierząt. Z tej też przyczyny stworzyliśmy profesjonalny gabinet dentystyczny opierający się na najwyższej klasy urządzeniach. Gizmo to pierwszy Pies który został poddany takiemu zbiegowi. Pod okiem stomatologa Pani Moniki Ginter oraz Doktora Radosława Fedaczyńskiego poprawiono mu wyniszczone zęby, założono plomby i dzięki temu pierwszy raz w swoim życiu mógł zjeść bezboleśnie posiłek- informują weterynarze z Lecznicy Ada w Przemyślu.

Do tej pory jedzenie było dla niego bardzo nieprzyjemnym doznaniem. Teraz  Gizmo już będzie mógł spokojnie chrupać wszystkie przysmaki! Gdyby tylko psiak mógł coś powiedzieć radośnie zamerdałby ogonkiem i wyszczekał: "hau hau hau taki jestem szczęśliwy! Dziękuję za nowe zęby! To tak wiele dla mnie znaczy" Teraz tylko czekać, aż Gizmo na nowo posmakuje psich przysmaków z których przez bolące zęby musiał zrezygnować.

Pies Gizmo u dentysty

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Masz podobny temat?

Napisz do autora tekstu:

podkarpacie@se.pl