Horoskop dzienny na piątek, 28 stycznia. Bliźnięta czeka przypływ gotówki!

2022-01-28 7:05

Horoskop na piątek, 28 stycznia 2022. Sprawdź swój dzienny horoskop. Piątek okaże się dla ciebie hojny? Będziesz miał szczęście czy czeka cię pech? Co może cię spotkać? Zobacz horoskop dzienny dla: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. Przypływ gotówki u Bliźniąt, przed Wodnikiem pojawi się wyzwanie, a humor Koziorożca będzie doskonały! Sprawdź dzienny horoskop na piątek, 28 stycznia 2022.

Horoskop dzienny: 28 stycznia 2022. Co czeka cię w piątek?

HOROSKOP na piątek, 28 stycznia 2022. Co mówią gwiazdy? Czy to będzie dobry dzień dla twojego znaku zodiaku? Będziesz miał pecha, a może wydarzy się coś wspaniałego? Jeśli jesteś ciekaw, czego możesz się spodziewać, sprawdź horoskop dzienny na 28 stycznia 2022, odnajdź swój znak zodiaku i przeczytaj, na co powinieneś się przygotować! Jaką wróżbę przygotowano dla ciebie na ten dzień? Sprawdź swój horoskop i zobacz, czego możesz się spodziewać w piątek, 28 stycznia 2022.

Polecamy: Totalnie przerażająca wizja jasnowidza Jackowskiego! "Część Polski będzie poligonem". Polakom grozi niebezpieczeństwo?!

Horoskop dzienny na piątek, 28 stycznia 2022

Horoskop dzienny na piątek. Sprawdź horoskop na 28 stycznia dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny, 28.01.2022: Baran

Nie zniechęcaj się brakiem odzewu, bo już niedługo dostaniesz tak długo wyczekiwaną wiadomość. Przyniesie ona mnóstwo korzyści. Okaże się, że choć ten odzew nie będzie tym, czego się spodziewałeś, to niejedno wyjaśni i w niejednym pomoże.

RADA: Dobrze wiesz, co oznacza dla ciebie ta nowina. Potrafisz dostosować się do wymogów chwili i to jest właśnie najlepszy na to czas.

Horoskop dzienny, 28.01.2022:Byk

Dopiero co przeżyłeś zawirowania w swoim życiu osobistym, a już sytuacja zawodowa wymaga od ciebie zaangażowania. Ale uda ci się wszystko pogodzić, bo tak naprawdę już wcześniej przygotowałeś pod to wszystko bardzo solidny grunt.

RADA: A jednak udało ci się złapać kilka srok naraz za ogon. Sam widzisz, że nic złego się z tego powodu nie stało.

Horoskop dzienny, 28.01.2022: Bliźnięta

Czy to nagle otrzymany spadek czy wygrana na loterii, a może dług zwrócony po bardzo wielu latach – jedno jest pewne, twój portfel już niebawem się zaokrągli! Możesz sporządzać listę zakupów, bo będzie cię stać na dużo więcej, niż dotychczas.

RADA: Rozejrzyj się dookoła siebie, bo czeka na ciebie pewna okazja, której nikt inny nie zauważy. To nie byłby pierwszy raz, gdy spostrzegawczość da ci wiele.

Horoskop dzienny, 28.01.2022:Rak

Wybierzesz się w miejsce, które niegdyś odwiedzałeś. Usłyszysz tam na pewien temat plotkę, która wprawi cię w osłupienie. Jednak nie martw się, osoba, która ci ją powtórzyła, trochę koloryzowała i wcale nie jest tak źle.

RADA: To już najwyższy czas, by załatwić zaległe sprawy. Powinieneś postawić sprawy jasno, a wszystko się uda.

Horoskop dzienny, 28.01.2022: Lew

Od pewnego czasu wszystko, za cokolwiek się weźmiesz, zamienia się w złoto i tak będzie jeszcze cały czas. Nic nie zepsuje ci humoru. Kiedy potrzeba, potrafisz być opanowany i zorganizowany, wtedy osiągasz więcej niż pozostali. I tak trzymaj, a wszystko się uda.

RADA: Samodyscyplina jest w twoim przypadku życiową koniecznością. Zbyt łatwo pogrążasz się w czarnych myślach, a wtedy jesteś mniej skuteczny.

Horoskop dzienny, 28.01.2022:Panna

Słuszna decyzja, którą podjąłeś, przyniesie dziś bardzo wymierne owoce. Zobaczysz, że twoje rozwaga doprowadzi cię prosto do celu. Słusznie próbujesz dalej iść tą drogą, bo na jej końcu jest to, o co walczysz od tak już bardzo długiego czasu w twoim życiu.

RADA: Gwiazdy podpowiadają, byś posłuchał dziś dobrej rady pewnej kobiety z twojej okolicy. Powie ci ona coś, o czym mało kto wie.

Horoskop dzienny, 28.01.2022: Waga

Od dłuższego czasu zastanawiałeś się nad pewną zmianą, która jest niezbędna dla osiągnięcia korzyści, nad jakimi się zastanawiasz i o jakich marzysz. Teraz będzie ku temu idealna okazja. W twoim życiu pojawi się ktoś, kto rozwiąże za ciebie pewną zagadkę.

RADA: Problem praktyczny, z jakim zmagałeś się od pewnego czasu, rozwiąże się w idealny sposób dzięki radzie od nieznajomego.

Horoskop dzienny, 28.01.2022: Skorpion

Cały czas udajesz, że nie masz czasu na spotkanie, a ta osoba już dawno zaczęła się domyślać, że po prostu nie chce ci się do takiego spotkania w żaden sposób przygotowywać. To ostatnia chwila na to, żeby działać.

RADA: Odkrywaj w sobie nowe zainteresowania, a te stare rozwijaj. Niewiele trzeba, żeby życie było ciekawsze.

Horoskop dzienny, 28.01.2022: Strzelec

Ktoś postanowił zrobić dla ciebie coś miłego. To będzie sympatyczna odmiana szarej codzienności, ale musisz dowieść tym osobom, że naprawdę zasługujesz na ich uwagę. Zrobią to znowu, tym razem szczerze i chętnie, więc możesz już się cieszyć.

RADA: Za dużo przejmujesz się czyimś gderaniem. Po prostu puszczaj uwagi tej osoby mimo uszu i rób to, co sam uważasz za dobre dla siebie.

Horoskop dzienny, 28.01.2022: Koziorożec

Uważałeś swoją aktualną sytuację za ostateczną przez dość długi, zwłaszcza jak na ciebie, czas. Jednak w tym tygodniu wydarzy się coś, co zmieni twój nastrój. A może po chwili okaże się, że ten nastrój przestał być dobry, a stał się... doskonały?

RADA: Nie musisz robić tego, na co wcale nie masz dłużej ochoty. Niczego nikomu nie obiecywałeś, więc nie musisz mieć wyrzutów sumienia.

Horoskop dzienny, 28.01.2022: Wodnik

Dziś los postawi przed tobą wyzwanie, którego nigdy byś się nie spodziewał. Okaże się, że masz pewne niezwykłe możliwości i to pozwoli ci nieco poprawić sobie nastrój. Sam widzisz, że jeszcze wiele przed tobą!

RADA: Nawet sam nie zauważyłeś, jak po jednym kroku w przód zrobiłeś kilka kroków w tył. Sytuacja, w jakiej się znajdziesz, pozwoli ci na regulację tych spraw.

Horoskop dzienny, 28.01.2022: Ryby

Już niebawem nadejdzie wielki dzień, bardzo ważny dla ciebie. Dobrze o tym wiesz, więc nie zamierzasz rozmieniać się na drobne. I bardzo słusznie, bo tylko od ciebie zależy, czy osiągniesz tym razem wymarzony sukces.

RADA: Wystarczy jedynie konsekwencja, żeby twoje starania zostały uwieńczone sukcesem. Jednak nie spoczywaj na laurach.

Zobacz koniecznie: Horoskop miłosny tygodniowy 27.01-2.02. Spotkasz kogoś niezwykłego!

Horoskop. Co to jest?

Horoskop to przepowiednia dotycząca danego dnia, tygodnia, miesiąca czy roku. Taka wróżba jest sporządzana dzięki astrologii - na podstawie układu ciał niebieskich według konkretnej daty, godziny oraz miejsca. Codziennie publikować będziemy horoskop dla znaków zodiaku:

 • Barana,
 • Byka,
 • Bliźniąt,
 • Raka,
 • Lwa,
 • Panny,
 • Wagi,
 • Skorpiona,
 • Strzelca,
 • Wodnika,
 • Ryb,
 • Koziorożca.

Horoskop: Co mówi o Tobie znak zodiaku?

Co mówi o Tobie znak zodiaku? Zobacz krótką charakterystykę:

 • Baran jest pewny siebie i godny zaufania
 • Byki są bardzo odważne  i silne, mają w sobie sporo cierpliwości
 • Bliźnięta są ciekawe świata
 • Raka cechuje wrażliwość oraz empatia
 • Lew lubi rządzić, ale dba o osoby, które mu się podporządkują
 • Panny potrafią sobie poradzić we wszelkich okolicznościach
 • Wagi są otwarte ma ludzi
 • Skorpion to osoba niezwykle silna psychicznie
 • Dla Strzelca bardzo ważna jest prawda
 • Wodnik lubi eksperymentować
 • Ryby są bardzo opiekuńcze
 • Koziorożec jest bardzo zdyscyplinowany i praktyczny.

Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 28 stycznia 2021. 

Nie przegap: Co mówi o tobie twój znak zodiaku?

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE