To będzie niezwykłe!

Horoskop miłosny tygodniowy 15-21 września. Horoskop dla par i singli

2022-09-19 6:38

Werdykty losu bywają czasem zaskakujące – także w życiu miłosnym i uczuciowym. Co parom i singlom przyniesie jesień? Zobacz, co jest Ci pisane! Sprawdź horoskop miłosny tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Koziorożca, Wodnika i Ryb – od 15 do 21 września 2022 roku.

Horoskop miłosny tygodniowy – na dziś, jutro i kolejne dni [15-19 września]

Horoskop miłosny tygodniowy – od 15 do 21 września 2022 – pomaga przygotować się na to, co szykuje nam los. A jego werdykty – także w sprawach sercowych – bywają zaskakujące. Co jest pisane Tobie i Twojej drugiej połówce? Czy samotnicy znajdą w końcu ciepło w objęciach kochających ramion? Czy Twoja sielanka w związku będzie trwała wiecznie? A może w jesienne długie i chłodne wieczory rozgrzeje Cię ogień płomiennego romansu? Zobacz, co jest Ci pisane! Sprawdź horoskop miłosny tygodniowy – 15-21 września – w galerii powyżej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Horoskop miłosny: Baran (21.03-20.04)

To nie będzie czas pełen miłosnych igraszek! Na romantyczne uniesienia będziesz musiał poczekać, aż spadną pierwsze duże śniegi. Wtedy poznasz przypadkiem kogoś całkiem nowego, różniącego się od Ciebie znacznie, ale pełnego uroku.

Horoskop miłosny: Byk (21.04-20.05)

Poczujesz, że w Twoim życiu może jeszcze dojść do całkowitej przemiany i to w sferze uczuć. Ta jesień może być dla ciebie przełomowa. Masz szansę na spotkanie największej miłości swojego życia. Daj jej się ponieść.

Horoskop miłosny: Bliźnięta (21.05-21.06)

To dobry czas na załatwianie zaległych uczuciowych spraw i składanie deklaracji. Jeżeli zastanawiasz się nad oświadczynami lub wyznaniem komuś swojej miłości, nie wahaj się, bo to idealna ku temu gwiezdna okazja.

Horoskop miłosny: Rak (22.06-22.07)

Będziesz się czuł nieco rozczarowany, bo przecież miał to być romans Twojego życia. Ale hola, hola! Nie rozpaczaj, bo na horyzoncie czeka na Ciebie znacznie poważniejszy związek. Szybko zrozumiesz, że tak chciało Twoje przeznaczenie.

Horoskop miłosny: Lew (23.07-22.08)

Zamiast szukać wielkiej miłości na końcu świata, poszukaj jej w swoim sercu. Ktoś czeka na gest z Twojej strony, a Ty wciąż jesteś obrażony. Zupełnie niepotrzebnie! Pomyśl, jak wiele możesz stracić, jeżeli nie wyciągniesz ręki na zgodę.

Horoskop miłosny: Panna (23.08-22.09)

Dla Panien pozostających w trwałych związkach będzie to świetny czas. Pojednacie się, zauważycie w sobie zalety, o których przez lata zdążyliście już zapomnieć. Wolne osoby będą jeszcze musiały poczekać na nową miłość.

Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?

Horoskop miłosny: Waga (23.09-22.10)

Najlepiej zrobisz, idąc wyłącznie za własną intuicją, a nie za podszeptami innych ludzi. Nie przejmuj się ich gadaniem. To Ty wybierasz sobie swojego partnera na życie, a nie inni. W dodatku to są tylko złośliwości, niepoparte żadnymi konkretami.

Horoskop miłosny: Skorpion (23.10-21.11)

Bujasz w obłokach, a tymczasem Twojemu związkowi potrzeba odświeżenia. Zaproś partnera na weekendową wycieczkę lub chociaż na romantyczną kolację. On lub ona myśli, że praca pochłania Cię bez reszty, spraw, by tak nie było.

Horoskop miłosny: Strzelec (22.11-21.12)

Twój partner zaskoczy Cię i to spowoduje u Ciebie istną gonitwę myśli. Będziesz się zastanawiał, czy tak naprawdę znałeś tę osobę na wylot, a może była przez cały czas zupełni, ale to zupełnie inna, niż Ci się dotychczas wydawało?

Horoskop miłosny: Koziorożec (22.12-19.01)

Popadasz ostatnio ze skrajności w skrajność. Najpierw chcesz być statecznym panem lub perfekcyjną panią domu, innym razem chcesz rzucać wszystko i uciekać gdzieś daleko. Rozwiązanie tej sytuacji leży gdzieś pośrodku.

Horoskop miłosny: Wodnik (20.01-18.02)

Zamiast wciąż wzdychać do coraz to nowych przedstawicieli płci przeciwnej, spójrz życzliwym okiem na tego, kto od dawna już próbuje zwrócić na siebie Twoją uwagę. Tylko nie przesadzaj, żebyś znowu tej osoby nie spłoszył.

Horoskop miłosny: Ryby (19.02-20.03)

Nie będziesz mógł się zdecydować, kogo wybrać! Nagle wokół Ciebie, takiego spokojnego domatora, wprost zaroi się od konkurentów. Sam widzisz, że tak naprawdę płeć przeciwna lgnie do Ciebie i że jesteś wymarzonym kandydatem na żonę lub męża.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE