Co gwiazdy mówią o miłości?

Horoskop miłosny tygodniowy: 7-13 grudnia 2022. Miłosna sielanka, czas na zaręczyny i ślub ale nie dla każdego!

2022-12-08 13:33

Horoskop miłosny tygodniowy na 7-13 grudnia 2022. To będzie czas miłosnej sielanki dla niektórych znaków zodiaku. Z kolei Bliźnięta i Rak staną przed pewnym wyborem. Miłosne perypetie zejdą dla Panny na drugi plan! Sprawdź horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. Zobacz horoskop miłosny na dziś, jutro i kolejne dni (7-13 grudnia) na SE.pl.

Horoskop tygodniowy miłosny 7-13 grudnia 2022

Co cię czeka w życiu uczuciowym? Które znaki zodiaku czeka miłosna sielanka, a które będą musiały zmierzyć się z problemami w związku? Co mówią gwiazdy o najbliższych dnia? Przeczytaj nasz horoskop miłosny i dowiedz się, co się czeka!

Horoskop miłosny tygodniowy to przepowiednia na podstawie gwiazd, skupiona wokół sfery uczuć, emocji, życia rodzinnego i erotycznego. To jeden z najważniejszych obszarów dla każdego z nas, więc warto wiedzieć, co szykuje los. Pamiętaj jednak, że jego werdykty nie są nieuchronne i to od Ciebie zależy, co wydarzy się dalej w Twoim życiu. Horoskop tygodniowy miłosny 7-13 grudnia 2022

Horoskop miłosny 7-13 grudnia 2022:  Baran 

Postanowisz zmienić coś w swoim życiu i to przede wszystkim tym uczuciowym. Jednak niewykluczone, że będzie to jedynie słomiany zapał. Tak naprawdę czujesz się wygodnie w aktualnym układzie i tylko wielka siła może cię z niego wyrwać.

Horoskop miłosny 7-13 grudnia 2022: Byk

Dla wszystkich zodiakalnych Byków będzie to czas istnej miłosnej sielanki. Wszystkie wątpliwości zostaną rozstrzygnięte nie tylko na korzyść twojego partnera, ale również i na twoją korzyść. Zaczniesz dostrzegać jasną stronę swojego życia.

Horoskop miłosny 7-13 grudnia 2022: Bliźnięta 

Będziesz zastanawiał się nad wyborem jednej z życiowych dróg. Możliwe, że czeka cię miłosne zamieszanie właśnie z tego powodu. Ostatecznie jednak wszelkie burze przejdą bokiem i zdążysz na czas zdeklarować się po jednej ze stron.

Horoskop miłosny 7-13 grudnia 2022: Rak 

Wahasz się, co powinieneś zrobić. Z jednej strony zastanawiasz się nad zakończeniem aktualnego związku i otworzeniem nowej karty w swoim życiu, ale z drugiej… zupełnie nie masz na to ochoty. Nie podejmuj radykalnych działań.

Kolejne znaki zodiaku znajdziesz w naszej galerii zdjęć. 

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Sonda
Wierzysz w horoskopy?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki