Horoskop miłosny tygodniowy. Romans czy stabilizacja? To jest Ci pisane

2021-11-11 10:00
Horoskop miłosny tygodniowy. Romans czy stabilizacja? To jest Ci pisane
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/panajiotis Horoskop miłosny tygodniowy. Romans czy stabilizacja? To jest Ci pisane

Horoskop miłosny tygodniowy od 11 do 17 listopada. Romans, gorący seksy czy stabilizacja, stagnacja lub… rozstanie? Co jest Ci pisane? Zobacz horoskop miłosny tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. Sprawdź swój horoskop miłosny na dziś i najbliższe dni.

Horoskop miłosny tygodniowy od czwartku, 11 listopada do środy, 17 listopada. Zobacz, co jest Ci pisane. Sprawdź horoskop miłosny na dziś i na najbliższe dni dla siebie, ale też dla swojego partnera lub osoby, na której Ci zależy. Czeka Was romans i gorący seks czy stabilizacja i stagnacja? A może gwiazdy wróżą Wam… rozstanie? Sprawdź horoskop miłosny na tydzień dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca – w galerii poniżej. Kliknij zdjęcie i zobacz opis przepowiedni dla każdego znaku zodiaku w horoskopie miłosnym tygodniowym na SE.pl.

Horoskop miłosny tygodniowy: Baran (21.03-20.04)

Myślałeś, że nic nie będzie z tej nowej znajomości, a tymczasem rozwinie się ona w nader interesujący sposób. Pewna osoba postanowi zabawić się w swatkę i odegra niemałą rolę w tym romansie – bo to będzie romans i to gorący.

Horoskop miłosny tygodniowy: Byk (21.04-20.05)

Jeszcze niedawno nie wiedziałeś, jak dalej potoczy się Twoje życie uczuciowe, a teraz nareszcie wszystko się wyklarowało niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. A to wszystko za sprawą pewnej osoby, która zrobiła coś w sekrecie przed tobą.

Horoskop miłosny tygodniowy: Bliźnięta (21.05-21.06)

Powinieneś okazać teraz partnerowi nieco więcej wyrozumiałości. Niebawem zrozumiesz, że jego działania nie były podyktowane złymi intencjami, a rzeczywistymi przeszkodami, które stawały na drodze do waszego szczęścia.

Horoskop miłosny tygodniowy: Rak (22.06-22.07)

Z tej nowej znajomości prawdopodobnie nie będzie miłości na całe życie, za to wkrótce w twoje życie wróci osoba z niedalekiej przeszłości i to z nią powinieneś pomyśleć o układaniu sobie życia. Zobaczysz sprawy w nowym świetle.

Horoskop miłosny tygodniowy: Lew (23.07-22.08)

Dasz się porwać wielkiej namiętności, ale potem się okaże, ze coś stoi na przeszkodzie kontynuowaniu tej znajomości, prawdopodobnie czyjś wyjazd. Powinieneś więc z dystansem podchodzić do obietnic, które usłyszysz.

Horoskop miłosny tygodniowy: Panna (23.08-22.09)

Podczas pewnego wyjazdu spotkasz osobę, która cię zauroczy. W dodatku, choć pozory zdają się temu przeczyć, z tej mąki może być chleb. Nie rezygnuj więc łatwo z miłości i nie bądź taki sceptyczny, bo najlepszy przed tobą.

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Horoskop miłosny tygodniowy: Waga (23.09-22.10)

Za chmur wyjrzy słońce, a przecież właśnie na to czekałeś. Okazanie wyrozumiałości partnerowi zaprocentuje i sam zobaczysz, że kłótnie i swary na niewiele by się tutaj zdały, potrzebne był po prostu czas i cierpliwość.

Horoskop miłosny tygodniowy: Skorpion (23.10-21.11)

Nie będziesz wiedział, kogo wybrać, tak wielu adoratorów nagle cię otoczy. Uważaj, bo aż takie powodzenie może zaowocować napadem czyjejś zazdrości. Skrywanej, bo ta osoba wydaje się być twoim przyjacielem.

Horoskop miłosny tygodniowy: Strzelec (22.11-21.12)

Ach, co to będzie za miłość! Będziecie gruchać niczym te dwa gołąbki i wszyscy wokół zaczną zazdrościć wam tej siły uczucia. W dodatku jeżeli czułeś się o kogoś zazdrosny, ta osoba na dobre zniknie z horyzontu i będziesz mieć spokój.

Horoskop miłosny tygodniowy: Koziorożec (22.12-19.01)

Początkowo czułeś, że spotkałeś prawdziwy ideał, jednak teraz zawita do Waszego związku proza życia. Możliwe jednak, że wyjdziecie z trudności obronną ręką i tylko wzmocnią one Wasze tak trwałe przecież relacje.

Horoskop miłosny tygodniowy: Wodnik (20.01-18.02)

Tak byś chciał się zakochać, Wodniku, a tymczasem znów czujesz się rozczarowany. Na jakiś czas powinieneś chyba zostawić miłosne sprawy własnemu biegowi i zająć się przynajmniej na pewien czas czymś innym.

Horoskop miłosny tygodniowy: Ryby (19.02-20.03)

Taką miłość sobie wyśniłeś i ona będzie taka… przez pewien czas. A potem okaże się, ze wcale nie jest tak różowo. Bo jest pewna sytuacja z przeszłości, która nagle powróci. A właściwie okaże się, że ona cały czas była teraźniejszością.

Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, co czeka Ciebie i Twoją drugą połówkę? Zobacz, co mówią gwiazdy. Otwórz galerię poniżej i sprawdź horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na dziś i najbliższy tydzień. Zobacz, co czeka osoby spod znaku Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca.

Horoskop miłosny tygodniowy to przepowiednia powstająca na podstawie układów i ruchu ciał niebieskich. Horoskop miłosny na dziś i na najbliższy tydzień pokazuje, czego możesz się spodziewać w swoim związku i w relacji z ukochaną osobą. Czeka Cię romans, gorący seks, zmysłowe przygody, a może długo wyczekiwana stabilizacja i stagnacja? Czy ta osoba jest Ci pisana? Czy powinnaś dać ponieść się uczuciom i porwać chwili, czy jednak rozsądnie i cierpliwie poczekać na to, co wydarzy się w przyszłości? Zobacz, co Cię czeka. Sprawdź horoskop miłosny tygodniowy od 11 do 17 listopada 2021 roku.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE