Horoskop tygodniowy 29.07-4.08. Horoskop na dziś, na jutro i na kolejne dni. Sierpień 2022

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/les1858 Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia. Te znaki zodiaku muszą uważać

Niezwykła przepowiednia

Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia. Te znaki zodiaku muszą uważać

2022-07-29 7:12

Horoskop tygodniowy na końcówkę lipca i początek sierpnia 2022. Co jest Ci pisane? Sprawdź, co zapisane jest w gwiazdach. Niektóre znaki zodiaku muszą uważać, bo jeśli popełnią błąd, to będą mocno tego żałować. Inni – urodzeni pod niektórymi znakami – mają przed sobą wyjątkowo udany czas. Zobacz horoskop tygodniowy – od 29 lipca do 4 sierpnia – dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca.

Baran: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

WIĘCEJ PIENIĘDZY

Masz w tym tygodniu wielką szansę na pomnożenie swojego majątku. Ale stanie się tak, jeżeli choć odrobinę się postarasz. Nic samo nie spadnie ci z nieba, powinieneś nauczyć się, jak pomagać swojemu szczęściu, a dojdziesz do upragnionego celu.

RADA

Nie pora teraz na rozpamiętywanie miłosnych rozterek. Czas na amory chwilowo minął, ale już za parę tygodni na horyzoncie pojawi się ktoś nowy i interesujący.

Byk: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

WIELKA RADOŚĆ

Wiadomość, którą dostaniesz już w najbliższych dniach, wprawi cię w doskonały nastrój. Poczujesz, że możesz góry przenosić i wszystkim naokoło będziesz opowiadać tylko i wyłącznie o swoim szczęściu.

RADA

Przejściowe kłopoty pojawią się dopiero w przyszłym tygodniu, ale w swojej nowej, odmienionej sytuacji nie będą one dla ciebie tak istotne, jak dawniej.

Bliźnięta: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

NIE ZASYPIAJ GRUSZEK W POPIELE

Jeżeli będziesz postępować nadal tak, jak postępujesz obecnie, zbierzesz obfite owoce swojej ciężkiej pracy. Musisz tylko być bardzo konsekwentny. Będzie w tym ci próbowała przeszkodzić pewna osoba, kusząc cię na przeróżne sposoby.

RADA

Teraz jest najlepszy czas na zrobienie tego, co od dawna krążyło ci po głowie. Potem może wydarzyć się coś, co przeszkodzi ci w realizacji tych marzeń.

Rak: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

BĘDZIESZ PRZYWÓDCĄ

Życie postawi cię w tym tygodniu przed koniecznością przewodniczenia jakiejś grupie osób lub podjęcia decyzji w imieniu całej społeczności. Nie obejdzie się bez drobnych nieporozumień, ale pamiętaj, że nigdy nie będzie tak, byś zdołał dogodzić każdemu.

RADA

Zostaw załatwianie spraw rodzinnych na później. Ta osoba nie ma teraz dla ciebie czasu, później zaś spojrzy życzliwie na twoje propozycje.

Lew: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

W ŚWIETNEJ FORMIE

Jeżeli ostatnio narzekałeś na swoje samopoczucie fizyczne lub psychiczne, w tym tygodniu nareszcie odetchniesz z ulgą. Sytuacja zdrowotna zodiakalnych Lwów wyklaruje się i zdecydowanie polepszy. Poczujesz, że masz tyle siły, ile tęgi drwal.

RADA

Wyciągnij wnioski z tego, co wydarzy się w najbliższych dniach. To będzie dla ciebie wskazówką na temat tego, jak powinieneś postępować dalej.

Panna: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

TYLKO WE DWOJE

Masz w tym tygodniu szansę na oświadczyny lub inny przejaw rozkwitu waszej miłości. A jeśli jesteś samotny, spotkasz wymarzonego partnera. Nie bądź tylko zbyt nieśmiały! Masz wielkie szanse zrealizować swoje najskrytsze marzenia.

RADA

Jeżeli nauczysz się samodzielnie rozwiązywać pewien problem, zobaczysz, jak bardzo odmienisz swoje życie codzienne na korzyść.

Sonda
Jak często sprawdzasz swój horoskop?

Waga: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

POCZYŃ PRZYGOTOWANIA

Czas płynie tak szybko, że możesz nie zdążyć z czymś na czas. Już teraz musisz zakasać rękawy, jeżeli chcesz uniknąć potem pośpiechu lub praktycznych problemów życiowych. Poradź się znajomego, który interesuje się tematem, o który chodzi w twoim przypadku.

RADA

Nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany. Twój partner wcale nie chciał sprawić nikomu przykrości, a to, co się stało, wcale nie jest jego winą.

Skorpion: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

DOMOWE SPRAWY

Jest bardzo możliwe, że w tym tygodniu czeka cię przeprowadzka lub przemeblowanie. W każdym razie cała twoja uwaga skupi się zdecydowanie na sprawach ogniska domowego. Sprawy te będą cię angażować na tyle, że tymczasowo porzucisz pozostałe zagadnienia.

RADA

Możesz liczyć na pomoc osób, o których ostatnio rozmyślałeś. Nie wahaj się skontaktować z nimi i opowiedzieć o tym, o czym zamierzasz, będą wyrozumiali.

Strzelec: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

MAŁE ZAMIESZANIE

Zrozumiesz, że nie podołasz wszystkim obowiązkom, jakie ostatnio na siebie wziąłeś. Ktoś będzie musiał przejąć cześć twoich zadań. Ostatecznie zaczniecie pracować nad tym wspólnie i to sprawi, że rezultaty będą zdumiewająco pozytywne.

RADA

Niebawem znajdziesz się w samym sercu jakichś rodzinnych zawirowań. Nie spiesz się z poradami, chociaż będziesz namawiany do ich udzielania.

Koziorożec: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

CHWILE REFLEKSJI

Ostatnio miałeś wrażenie, że twoja sytuacja uczuciowa nareszcie się wyklarowała. Tymczasem znowu zaczniesz mieć pewne wątpliwości i rozterki. Nie myśl, że to objaw niedojrzałości, masz pełne prawo przeżywać takie dylematy, jak obecnie.

RADA

Nie trzeba natychmiast podejmować radykalnych kroków i zrywać całkiem z dotychczasowym życiem. Pomyśl, ile z niego możesz dla siebie zachować na lepszą przyszłość.

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?

Wodnik: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

KONIEC PROBLEMÓW

Ostatnio twój nastrój był gorszy, a ty czułeś, że wszystko, co spotkało cię ostatnio dobrego, właśnie się kończy. Ale teraz nastąpi koniec tych problemów i to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Rozwiązanie okaże się zaskakujące i długofalowe.

RADA

Skup się na tym, co robisz teraz, na razie nie czas na poważniejsze wyzwania. Spróbuj teraz udoskonalić to, co zacząłeś jakiś czas temu.

Ryby: Horoskop tygodniowy 29 lipca – 4 sierpnia

MIEJ SIĘ NA BACZNOŚCI

Powinieneś w tym tygodniu uważać na swoje interesy i sprawy finansowe. Będziesz narażony na pokusy, wydatki i promocje. Najlepiej zrobisz, odkładając wizytę w centrach handlowych na później! Skup się na rodzinie i przyjaciołach.

RADA

Nie zrozumiesz tego, co cię spotkało, jeżeli nie spojrzysz na tę kwestię z perspektywy drugiej strony. Ale to wcale nie oznacza, że to nie ty masz rację w tym sporze.

Sprawdź swój horoskop miłosny na dziś i na kolejne dni w galerii poniżej. Kliknij zdjęcie i zobacz, co jest Ci pisane!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki