HORRENDALNIE wysokie ceny pączków w Rzeszowie! Drożej, niż u Magdy Gessler w Warszawie

2021-02-11 7:52
 HORRENDALNIE wysokie ceny pączków w Rzeszowie! Drożej, niż u Magdy Gessler w Warszawie. Tłusty Czwartek
Autor: Free-Photos / Pixabay.com HORRENDALNIE wysokie ceny pączków w Rzeszowie! Drożej, niż u Magdy Gessler w Warszawie. Tłusty Czwartek

Tłusty Czwartek zbliża się wielkimi krokami! Pączkowe szaleństwo ogarnie cały kraj już 11 lutego, a jak wiadomo - trzeba zjeść przynajmniej jednego pączka, żeby zapewnić sobie szczęście w życiu. Przyzwyczailiśmy się, że zwykle tego dnia ceny pączków są nieco wyższe, jednak niektóre... dosłownie zwalają z nóg. Zobaczcie.

Tłusty Czwartek 2021. Jakie ceny pączków w Rzeszowie?

Tłusty Czwartek wypada w 2021 roku 11 lutego. Tradycyjnie tego dnia trzeba zjeść przynajmniej jednego pączka, bardzo popularne są również faworki. Co roku tłumy ustawiają się do cukierni, by obkupić się w pyszne i świeże pączki. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że tego dnia pączki zwykle są droższe, niż normalnie. Niektóre ceny w tym roku jednak wręcz zwalają z nóg! Przyjrzeliśmy się cenom pączków w Rzeszowie - kształtują się od 3 zł, po 6 zł za pączka, a nawet 8,50 zł za pączka wegańskiego! Cena za dużego donuta (amerykański pączek z dziurką) tego dnia w jednej z rzeszowskich cukierni wynosi nawet 12 zł. Niedawno szerokim echem odbiła się informacja o cenach pączków u Magdy Gessler w Warszawie, gdzie ceny pączków sięgają 11 zł.

Tłusty Czwartek 2021. Gdzie kupić tanio pączki?

Z pewnością tańszym (chociaż raczej nie bardziej zdrowym) wyborem będzie kupno pączka w supermarkecie. Ci, którzy chcą zaoszczędzić, mogą się wybrać do Lidla, Auchan czy Biedronki. Przykładowo, cena pączka w Lidlu w Tłusty Czwartek wyniesie 79 groszy.

Czytaj też: W Rzeszowie ruszyło pączkowe szaleństwo! Jak smakują wypieki, które mają przynieść szczęście? [GALERIA]

Jakie pączki są najlepsze? SONDA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE