Babcia lunatyczka

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Bolesne przebudzenie

Jarosław: 89-letnia kobieta wypadła z okna. Powód? Tajemniczy sen

2022-10-06 16:18

Seniorka z Jarosławia (woj. podkarpackie) miała pewien sen. 89-letniej kobiecie wydawało się, że jest w innym mieszkaniu i chce opuścić budynek. Postanowiła wyjść... przez okno. Problem polegał na tym, że wspomniane okno było całkowicie prawdziwe! Lokatorka spadła z wysokości dwóch metrów na ziemię!

Sen. Któż z nas nie zastanawiał się kiedyś nad tym, skąd się biorą i jakie mają znaczenie marzenia senne. Jedno z nich mogło się skończyć tragedią dla 89-letniej seniorki. W czwartek (6 października) policjanci z Jarosławia dostali informację, że na jednej z ulic leży starsza kobieta i krzyczy „ratunku, wezwijcie policję”. Mundurowi pojawili się na miejscu. Ustalenia, jakich dokonali stróże prawa, szokują. - Jak oświadczyła kobieta, podczas snu wydawało jej się, że jest w innym mieszkaniu, chciała opuścić budynek i dlatego zdecydował się na wyjście przez okno. Dodała, że nie była świadoma, że to jest jej własny dom - podaje policja z Jarosławia. Staruszka mająca 89 lat spadła z wysokości dwóch metrów. Na szczęście mieszkała na parterze. Zziębniętą kobietą zajęło się pogotowie. Przetransportowano ją do szpitala. Seniorka czekała na ratowników w swoim mieszkaniu, które otworzył jeden z policjantów. Musiał wejść przez okno, bo... drzwi były zamknięte.

Śledztwo po tragedii. Dziewczynka wypadła z okna. Zginęła na miejscu
Sonda
Czy wierzysz, że sny mają ukryte znaczenie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE