Jednooka bestia tuż przed samą kamerką! Niezwykłe nagranie niedźwiedzia z Bieszczad

i

Autor: pixabay.com/ screen z filmu Jednooka "bestia" tuż przed samą kamerką! Niezwykłe nagranie niedźwiedzia z Bieszczad

Niedźwiedź nagrany z bliska

Jednooka "bestia" tuż przed samą kamerką! Niezwykłe nagranie niedźwiedzia z Bieszczad

2022-12-18 7:00

Niezwykłe nagranie opublikował w serwisie Youtube Mariusz Nędzyński podleśniczy w Nadleśnictwie Stuposiany. Filmik przedstawia niedźwiedzia, który stoi tuż przed kamerą! Internauci są zachwyceni.

Nagranie zatytułowane "Jednooka bestia przed samą kamerką" zostało opublikowane w serwisie Youtube przez Mariusza Nędzyńskiego. Niedźwiedź został nagrany z bardzo bliska, widać, że nie ma jednego oka. Internauci są zachwyceni nagraniem, zastanawiają się, dlaczego niedźwiedź jeszcze nie śpi.

"Biedny misiek z jednym oczkiem..." ; "Dlaczego niedźwiedzie jeszcze nie śpią?" ; "Ładna bestia z tego misia!"; "Coś te misie w tym roku długo jakoś spacerują zamiast smacznie spać ?. Mimo że jednooki to całkiem przystojny".

Mariusz Nędzyński jest podleśniczym w Nadleśnictwie Stuposiany. W internecie znany jest głównie ze swoich niesamowitych nagrań, które publikuje na Youtube. Na jego kanale zobaczycie wędrówki po Bieszczadach oraz spotkania ze zwierzętami zamieszkującymi bieszczadzkie lasy. Jeśli marzycie o spotkaniu z przyrodą, ale nie jesteście w stanie rzucić wszystkiego i wyjechać w Bieszczady, warto zrelaksować się, oglądając filmik!

Sonda
Spotkałeś kiedyś niedźwiedzia?