Kamil przegrał walkę z chorobą. Był zawodnikiem  AMP futbolu: „Leć Kochanie, w niebie będziesz najpiękniejszym Aniołem”

i

Autor: Wisła Kraków Amp Futbol/archiwum Kamil przegrał walkę z chorobą. Był zawodnikiem  AMP futbolu: „Leć Kochanie, w niebie będziesz najpiękniejszym Aniołem”

Ostatnie pożegnanie

Kamil przegrał walkę z chorobą. Był zawodnikiem AMP futbolu: „Leć Kochanie, w niebie będziesz najpiękniejszym Aniołem”

2022-10-04 10:24

Nie żyje Kamil, zawodnik AMP futbol, znany barber. 29-latek przegrał walkę z chorobą. O śmierci młodego mężczyzny poinformował Klub Wisła Kraków AMP Futbol: "W ostatnich dniach doszła do nas bardzo smutna wiadomość... Zmarł Nasz AMP Futbolowy Brat".

Kamil pochodził z Lubli (Podkarpackie). Był znanym barberem, który dbał o zarost i fryzury sławnych artystów. Niestety, życie postanowiło go doświadczyć. W 2017 roku usłyszał druzgocącą diagnozę - złośliwy nowotwór kości. Kamil jednak się nie poddał - walczył! Przeszedł serię chemioterapii, poddał się operacji. Niestety, trzeba było amputować nogę.

Młody chłopak miał jednak dla kogo żyć - miał żonę i synka, dlatego postanowił nie poddawać się i czerpać z życia, ile się da. Tak trafił do klubu Wisła Kraków Amp Futbol.

Niestety, czarny scenariusz zaczął się spełniać - kolejna diagnoza - nawrót choroby. Niestety, pomimo walki i wsparcia od najbliższych, Kamil zmarł. Odszedł 1 października.

- Leć Kochanie, w niebie będziesz najpiękniejszym Aniołem - napisała żona Kamila na Facebooku.

- Kamil na pierwszych treningach pojawił się jeszcze za czasów Husarii Kraków w 2018 roku. Ze względu na nawrót choroby nie doczekał się debiutu w Wiślackich barwach. Był także duszą towarzystwa, niezapomnianym towarzyszem podróży, z którym zawsze chciało się spędzać czas. Zabawie i śmiechu nigdy nie było końca... i takim właśnie Cię zapamiętamy! - napisał Klub Wisła Kraków Amp Futbol.

Lubla. Ostatnie pożegnanie Kamila

Uroczystości pogrzebowe Kamila rozpoczną się we wtorek (4 października) o godz. 13.30 w Kościele Parafialnym w Lubli, msza żałobna zaplanowana jest na godz. 14.00. Kamil spocznie na miejscowym cmentarzu.

Poważna awaria na Grochowie. Robotnicy zerwali linię wysokiego napięcia na Siennickiej
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Listen to "Medycyna alternatywna w walce z rakiem. Magia czy zagrożenie? [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.