Tragedia na drodze

Kierowca zginął na miejscu. Tragiczny wypadek dwóch samochodów w Pilźnie

2022-12-01 14:24

Dramatyczny wypadek w miejscowości Pilzno. W czwartek (1 grudnia 2022) na DK 73 doszło do tragedii. Zderzyły się tam dwa auta osobowe, jeden z kierowców zginął na miejscu! Policjanci informują o utrudnianiach.

Policja podaje szczegóły wypadku w Pilźnie. Aktualizacja, godz. 14:20.

Mundurowi przekazali kolejne informacje w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek (1 grudnia 2022) po godz. 9.15 w Pilźnie. 

- Jak ustalili wstępnie interweniujący na miejscu policjanci, kierujący BMW uderzył w tył toyoty yaris, która wcześniej włączyła się do ruchu z drogi podporządkowanej. Kierujący toyotą, 80-letni mieszkaniec Parkosza, w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Jak wynikało z relacji świadków, kierowca bmw, które dachowało, wydostał się samodzielnie z pojazdu i oddalił się z miejsca zdarzenia - przekazuje KPP Dębica.

Okazało się, że BMW kierował 19-letni mieszkaniec Gorzejowa. Policjanci zatrzymali go po kilku godzinach, został zatrzymany i przewieziony do dębickiej komendy. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli krew zatrzymanego do badań laboratoryjnych.

- Zabezpieczony materiał dowodowy pozwoli na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Decyzją będącego na miejscu wypadku prokuratora, ciało ofiary zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych - przekazuje policja.

Wypadek w Pilźnie. Aktualizacja, godz. 10:32

Jak informuje policja, kierowca BMW miał najechać na tył toyoty, po czym uciekł z miejsca wypadku!

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem BMW uderzył w samochód marki Toyota. Kierowca toyoty zginął na miejscu, natomiast kierowca BMW oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia. Jest w tej chwili poszukiwany przez policjantów - przekazuje aspirant sztabowy Jacek Bator KPP Dębica w rozmowie z reporterem Radia ESKA.

Kierowca zginął na miejscu. Tragiczny wypadek dwóch samochodów w Pilźnie

Jak przekazuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, w czwartek (1 grudnia 2022) doszło w miejscowości Pilzno (powiat dębicki, województwo podkarpackie) do tragicznego wypadku. Na DK 73 zderzyły się dwa samochody osobowe. Niestety, skutki wypadku są dramatyczne. Nie żyje jedna osoba.

- Kierowca jednego z aut zginął na miejscu - przekazuje podkarpacka policja.

Pilzno. Wypadek na DK 73: utrudnienia

Na miejscu są utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać nawet kilka godzin.

- Droga jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin - przekazują policjanci.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Auto kobiety stoi w poprzek drogi. Nic nie można zrobić?
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE