Kolejki po paszport w Rzeszowie. To musisz wiedzieć! Wydano komunikat

2022-03-04 15:00
Kolejki po paszport w Rzeszowie. To musisz wiedzieć! Wydano komunikat
Autor: AhmadArdity /pixabay.com Kolejki po paszport w Rzeszowie. To musisz wiedzieć! Wydano komunikat

Kolejki po paszport w Rzeszowie. Mieszkańcy, którzy chcą złożyć wniosek o paszport zanim udadzą się do punktu paszportowego, muszą najpierw zarejestrować się w systemie internetowym. Komunikat w tej sprawi wydał Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie.

Kolejki po paszport w Rzeszowie to temat, który emocjonuje mieszkańców! Po wybuchu wojny na Ukrainie ludzie masowo ruszyli do punktów paszportowych, niektórzy zastanawiają się jak wygląda sytuacja na terenie Rzeszowa. Na forach internetowych wymieniane są informacje o braku terminów rejestracji online, a tylko w taki sposób można zostać obsłużonym w punkcie paszportowym.

- W związku z wprowadzeniem drugiego stopnia alarmowego BRAVO na terenie województwa podkarpackiego (obowiązującego do 15 marca do godz. 23:59) oraz z możliwościami kadrowo-organizacyjnymi PUW w Rzeszowie informujemy, że w punktach paszportowych będą obsługiwane tylko osoby zarejestrowane - wydał komunikat Podkarpacki Urząd Wojewódzki.

Internetowa rejestracja odbywa się TUTAJ

Sprawdziliśmy i weszliśmy na stronę rejestracji. Komunikat, jaki dziś (4 marca) otrzymaliśmy, brzmiał: "Brak dostępnych rezerwacji w okresie od 05.03.2022 do 19.03.2022".

Podkarpacki Urząd Wojewódzki uspokaja w komunikacie:

- Kolejne wolne terminy uwalniają się każdego dnia.

Rzeszów. W samo południe rozbrzmiał hymn Ukrainy
Sonda
Czy formalności związane z wyrobieniem paszportu powinny być prostsze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE