Koronawirus na mszy i imprezie dożykowej w Niebylcu. Apel sanepidu

2020-08-25 11:50
Koronawirus na mszy i imprezie dożykowej w Niebylcu. Apel sanepidu
Autor: marcin049/Pixaba.com zdjęcie ilustracyjne

Państwowy Inspektorat Sanitarny w Strzyżowie wydał specjalny apel skierowany do osób, które uczestniczyły 15 sierpnia w mszy polowej oraz dożynkach w Niebylcu. Okazuje się, że osoba, która uczestniczyła zarówno w mszy jak i imprezie dożynkowej jest zakażona koronawirusem.

Chodzi o mszę polową, która odbyła się 15 sierpnia o godz. 15:00 w Niebylcu. Jak informuje sanepid, osoba zakażona koronawirusem brała udział zarówno w mszy, jak i imprezie dożynkowej, które odbyła się w Niebylcu.

- Uczestnicy mszy polowej oraz dożynek, którzy zaobserwowali u siebie wystąpienie objawów chorobowych COVID-19 winni konsultować się wyłącznie telefonicznie z lekarzem rodzinnym POZ. - informuje Państwowy Inspektorat Sanitarny w Strzyżowie.

Jednocześnie osoby te są proszone o kontakt z PSSE w Strzyżowie: od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:05 pod numerem telefonu 17 276 1152 poza godzinami pracy urzędu pod numer alarmowy 606 147 928.

Pozyskiwanie leku dla pszczół
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE