Koronawirus u 59 pracowników Zakładów Mięsnych w Jarosławiu. Uruchomiono punkt drive - thru

2020-07-10 13:53 Agnieszka Przystaś
Punkt pobrań odpłatnych testów na koronawirus
Autor: Paweł Jaskółka/SUPER EXPRESS Punkt pobrań odpłatnych testów na koronawirus

W Zakładach Mięsnych w Jarosławiu wynik dodatni na koronawirusa potwierdzono u 72 osób, w tym 59 u pracowników oraz 13 osób z kontaktu. Na terenie Zakładów Mięsnych uruchomiono punkt pobrań ,,drive - thru” .

Z najnowszych danych (10 lipca) sanepidu wynika, że wynik dodatni w Zakładach Mięsnych w Jarosławiu potwierdzono u 72 osób, w tym 59 u pracowników  (w tym 6 z powiatu przeworskiego) oraz 13 osób z kontaktu.

Pozostała część artykułu poniżej wideo:

W Rzeszowie mówili o bezpiecznym zachowaniu na przejazdach kolejowych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dziś na terenie Zakładów Mięsnych w Jarosławiu uruchomiono również  punkt pobrań ,,drive - thru” . W punkcie zostanie przebadanych  88 pracowników. Na dzień 10 lipca w powiecie jarosławskim odnotowano łącznie 273 osoby z pozytywnym wynikiem. Są to osoby powiązane z ogniskiem w Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu , ogniskiem w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Jarosławiu, ogniskiem rodzinnym w jednej  z miejscowości powiatu oraz z ogniskiem w Zakładach Mięsnych w Jarosławiu.

W ogniskach w powiecie jarosławskim wyzdrowiało 52 osoby, odnotowano 14 zgonów, a 811 osób objęto kwarantanną. Dochodzenia epidemiologiczne są w toku.