Krosno. 14-letni Wiktor zginął rażony prądem. Wspiął się na słup energetyczny. W miejscu tragedii płoną znicze

2022-05-26 14:31
Krosno. Wiktor zginął rażony prądem. Wspiął się na słup energetyczny [GALERIA]
Autor: Beata Olejarka/Super Express/ archiwum

Do dramatu doszło w środę, 25 maja 2022, w rejonie Wisłoka w Krośnie na Podkarpaciu. 14-letni Wiktor spędzał czas razem ze znajomymi. Niestety, spotkanie zakończyło się ogromną tragedią. Jak podaje policja, chłopiec, po wejściu na słup energetyczny, spadł z wysokości kilku metrów. W wyniku doznanych obrażeń, zmarł. Szczegóły poniżej.

Do dramatu doszło w środę, 25 maja 2022 około godz. 13.00, w Krośnie (Podkarpackie). Wiktor razem ze znajomymi spędzał miło czas w okolicach Wisłoka. Czy ktoś rzucił pomysł, by Wiktor wspiął się na słup, czy był to element jakiegoś wyzwania, a może 14-latek sam wpadł na taki pomysł? Tego nie wiadomo. Śledczy ustalają przyczyny tego nieszczęśliwego wydarzenia. Bilans wypadku jest dramatyczny - chłopiec nie przeżył. Na miejscu pracowali krośnieńscy policjanci, którzy poinformowali o tragicznym wypadku.

- Wstępnie ustalono, że 14-latek, razem z grupą swoich znajomych, przebywał w rejonie Wisłoka przy ul. Bursaki w Krośnie. W pewnym momencie chłopiec wszedł na słup energetyczny i prawdopodobnie porażony prądem, spadł z wysokości kilku metrów na ziemię. W wyniku odniesionych obrażeń, zmarł - podają policjanci z KMP Krosno.

Zobacz również: Przemyśl. Aleksander podpalił się przed sądem, bo nie mógł widywać córeczki? „Instytucje, które powinny pomóc, całkowicie zawiodły”

Krosno. 14-letni Wiktor zginął rażony prądem. W miejscu tragedii płoną znicze

Tragedia, do jakiej doszło w Krośnie odbiła się szerokim echem wśród mieszkańców Krosna, jak i całego Podkarpacia. Tuż obok miejsca dramatu stoi drewniany krzyż. Zapalono tam znicze, złożono kwiaty. Mieszkańcy Krosna nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło. Są zszokowani, brakuje im słów, by opisać rozmiar tragedii, do której doszło.

Aby przejść do galerii zdjęć, kliknij w zdjęcie poniżej: 

Zmarły chłopiec był uczniem klasy 7 Szkoły Podstawowej nr 8 w Krośnie. Według informacji KMP sekcja zwłok 14-latka została przeprowadzona w czwartek. Szkoła do której uczęszczał chłopiec złożyła kondolencje rodzinie i zapewniła pomoc psychologiczną dla wszystkich dotkniętych tragedią

14-letni Wiktor zginął rażony prądem, gdy wszedł na słup wysokiego napięcia
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE