KURTYNY WODNE dlA ZWIERZAT

i

Autor: Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych Łosia Tobi i Dzik ADaś chłodzą się pod kurtynami wodnymi na swoch wybiegach

Kurtyny wodne dla zwierząt na upalne dni [WIDEO, GALERIA]

2022-07-01 10:55

Ostatnie dni upałów doskwierają wszystkim, zarówno ludziom i zwierzętom, które też szukają ochłody. W Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu obecnie przebywa kilkaset zwierząt. Te, które są najbardziej narażone na skwar, dostały na swoich wybiegach kurtyny wodne, z których ochoczo korzystają.

Od kilku dni żar leje się z nieba. Upał daje się we znaki również zwierzętom. Te które nie mogą schronić się w lesie, mają o wiele trudniejszą sytuację. W Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu  przebywa m.in. łoś Tobi i dzik Adaś, które upał znosiły najgorzej. To na ich wybiegach zamontowano kurtyny wodne, które w najbardziej upalną część dnia chłodną mgiełką schładzają zwierzęta. Dzik Adaś nie wychodzi spod kurtyny, cały czas radośnie machając ogonkiem i ciesząc się z takiego rozwiązania. Łoś Tobi aż podskakiwała, kiedy mogła się schłodzić pod wodną kurtyną. To ogromna ulga dla zwierząt.

Zobacz też: Skandal w przemyskiej Lecznicy! W ośrodku wybuchła afera porcelanowa [GALERIA]

Zwierzęta dostały kurtyny wodne na upalne dni

Pracownicy lecznicy podają, że kurtyna może schłodzić temperaturę zwierzęcia nawet o kilka stopni co przy panujących upałach jest dla nich miłą odmianą.

Sonda
Czy zbrodnie popełniane na zwierzętach powinny być tak samo karane jak zbrodnie na ludziach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE