Łańcut. Pijany jechał po kebaba.  25-latek miał 3 promile!

i

Autor: FreeToUseSounds / Pixabay.com Łańcut. Pijany jechał "po kebaba". 25-latek miał 3 promile!

Pijacka przejażdżka

Łańcut. Pijany jechał "po kebaba". 25-latek miał 3 promile!

2022-10-11 12:38

25-letni mieszkaniec Łańcuta zgłodniał i wybrał się samochodem, żeby coś zjeść. Pojechał, żeby zjeść kebab. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że był totalnie pijany. Na szczęście dalszą jazdę pijanemu kierowcy uniemożliwiła obsługa lokalu, do którego przyjechał.

Łańcut. Pijany jechał "po kebaba". 25-latek miał 3 promile!

Do zdarzenia doszło w niedzielę (9 października 2022) późnym wieczorem w Łańcucie. 25-latek zgłodniał i wybrał się, żeby coś zjeść. Jak się okazało, był totalnie pijany.

- Przed godz. 23.00, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że pod jeden z lokali gastronomicznych przyjechał nietrzeźwy kierowca opla. Z przekazanych informacji wynikało również, że mężczyzna jest agresywny, a pracownicy lokalu zabrali mu kluczyki do samochodu - informuje podkarpacka policja.

Jak przekazują mundurowi, pod lokalem policjanci zastali świadków zdarzenia, natomiast kierowca pieszo oddalił się z parkingu. Mężczyzna został jednak szybko zatrzymany przez funkcjonariuszy.

- Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Łańcuta, który jak twierdził przyjechał zjeść kebab. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego 3 promile alkoholu - przekazuje KPP Łańcut.

25-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

- Na szczęście i tym razem znalazły się osoby, które nie były obojętne. Dzięki ich postawie być może nie doszło do tragedii - podsumowuje policja.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy  na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl

Piekło o rosyjskim ataku jądrowym: "Jeśli Putin podejmie taką decyzję, będzie ona ostatnia w jego życiu" [Express Biedrzyckiej]
Sonda
Czy pijani kierowcy powinni tracić samochody?