Łańcut. Zgłosił na policję nieprawidłowe parkowanie. Okazało się, że był poszukiwany

i

Autor: podkarpacka policja Łańcut. Zgłosił na policję nieprawidłowe parkowanie. Okazało się, że był poszukiwany

Zadzwonił na policję, był poszukiwany

Łańcut. Zgłosił na policję nieprawidłowe parkowanie. Okazało się, że był poszukiwany

2022-10-04 14:41

Do niecodziennej sytuacji doszło w Łańcucie. Tam 26-latek zgłosił interwencję dotyczącą nieprawidłowego parkowania. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności! Z parkingu trafił na komendę.

Łańcut. Zgłosił na policję nieprawidłowe parkowanie. Okazało się, że był poszukiwany

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (3 października 2022) około południa. Dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o nieprawidłowym parkowaniu pojazdów.

- Z przekazanych informacji wynikało, że do takiej sytuacji miało dojść na terenie parkingu przed łańcucką przychodnią - informuje policja.

Policjanci pojechali na miejsce. Okazało się, że samochód 26-latka został zastawiony przez inny pojazd. Jak się okazało, zgłaszający tę sytuację 26-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 

- Na miejscu, policjanci ruchu drogowego zastali zgłaszającego interwencję, 26-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyźnie jeden z zaparkowanych samochodów miał uniemożliwić wyjazd z parkingu. Podczas prowadzonych czynności okazało się, że 26-latekjest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, którą nałożył na niego Sąd w Rzeszowie - informuje KPP Łańcut.

Jak wynika z informacji przekazanych przez mundurowych, 26-latek został zatrzymany i trafił do zakładu karnego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE