Łańcut: Horror na torach. Makabryczna śmierć 50-latki z forda

i

Autor: KWP Rzeszów Łańcut: Horror na torach. Makabryczna śmierć 50-latki z forda

Łańcut: Horror na torach. Makabryczna śmierć 50-latki z forda [ZDJĘCIA]

2022-05-11 13:12

Podkarpackie. Makabryczna tragedia na torach kolejowych – kolejna w ostatnich dniach w regionie. Tym razem horror miał miejsce w Łańcucie. W środę (11.05) doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem technicznym. Efekt był katastrofalny. 50-letnia kobieta kierująca fordem zginęła na miejscu. Okoliczności wypadku w Łańcucie wyjaśnia policja i prokuratura.

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Łańcucie na ul. Polnej. Około godz. 11.00 doszło tam do zderzenia osobowego forda z pociągiem technicznym. Efekt był makabryczny. Zginęła 50-latka z osobówki.W wyniku odniesionych obrażeń, na miejscu zginęła kobieta kierująca fordem – potwierdza Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego podkarpackiej policji, cytowana przez PAP.

Zobacz także: Podkarpacie: Tragiczna śmierć 15-latki! Zadławiła się cukierkiem i zmarła w męczarniach

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca fordem wjechała na przejazd kolejowy prawdopodobnie podczas opuszczania zapór. Wówczas doszło do tragedii.

Samochód utknął między zaporami i zderzył się z pociągiem technicznym. Na miejscu śmierć poniosła kierująca fordem, 50-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego – informuje Klee-Bylica.

Łańcut: Horror na torach. Makabryczna śmierć 50-latki z forda

i

Autor: KWP Rzeszów Łańcut: Horror na torach. Makabryczna śmierć 50-latki z forda

Policja informuje, że służby pracują na miejscu zdarzenia – trwa zabezpieczanie miejsca tragedii i śladów. – Policjanci będą ustalać dokładne okoliczności tego wypadku – zapowiadają funkcjonariusze.

To kolejna tragedia na torach kolejowych na Podkarpaciu w ostatnich dniach. W poniedziałek (9.05) doszło do makabrycznego wypadku w Tryńczy (pow. przeworski). 37-letni strażak zginął w makabrycznych okolicznościach na przejściu kolejowo-drogowym.

Strażak zginął po zderzeniu z pociągiem
Sonda
Dlaczego, twoim zdaniem, na niestrzeżonych przejazdach kolejowych tak często dochodzi do wypadków?