Lena miała tylko 12 lat i nie chciała już żyć:  Spoczywaj w spokoju Aniołku. Nagłe odejście dziewczynki łamie tysiące serc

i

Autor: Beata Olejarka/Screeny z Facebooka Lena miała tylko 12 lat i nie chciała już żyć: "Spoczywaj w spokoju Aniołku". Nagłe odejście dziewczynki łamie tysiące serc

Lena miała tylko 12 lat i nie chciała już żyć: "Spoczywaj w spokoju, Aniołku". Nagłe odejście dziewczynki łamie tysiące serc

2022-04-05 8:45

W Przysietnicy na Podkarpaciu doszło do łamiącej serce tragedii. Zaledwie 12-letnia Lena odebrała sobie życie. Nastolatka spoczęła na cmentarzu w rodzinnej miejscowości. Tragedia poruszyła mnóstwo osób. "Spoczywaj w spokoju, Aniołku" - tak internauci żegnają zmarłą dziewczynkę.

Tego feralnego dnia, 24 marca 2022, w Przysietnicy (woj. podkarpackie), doszło do dramatu. Zaledwie 12-letnia Lena postanowiła popełnić samobójstwo. Miała przed sobą całe życie, ale postanowiła je zakończyć. Co nią kierowało? Tego nie wiadomo. Przyczyny śmierci są badane przez służby. Nastolatka najprawdopodobniej odebrała sobie życie poprzez powieszenie się. Mieszkańcy wsi nie mogą opisać słowami tragedii i zastanawiają się, co musieli czuć bliscy, gdy znaleźli dziecko, w którym nie tli się już żadna iskierka życia.

Zobacz też: Nie żyje dwóch pasażerów BMW. Mieli tylko 27 lat. Dramatyczny wypadek w Półsierakowie

Lenkę żegnają bliscy, rodzina, znajomi, mieszkańcy wioski. Na stronie SP nr 2 w Przysietnicy opublikowano pożegnanie:  "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...". Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Leny (...), składamy wyrazy najgłębszego współczucia Rodzinie i Bliskim - podpisano: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Przysietnicy.

Lena odebrała sobie życie. Pełne emocji komentarze

Śmierć zalewie 12-letniej dziewczynki poruszyła mnóstwo serc. W mediach społecznościowych pod naszym artykułem pojawiły się pełne emocji komentarze: "Spoczywaj spokoju, Aniołku"; "Mój Boże, co się na tym świecie dzieje, miała tylko 12 lat. Spoczywaj w spokoju, Aniołku"; "Wyrazy współczucia" - to tylko niektóre z nich.

Komentarze po śmierci Lenki z Przysietnicy

i

Autor: screen z Facebooka
Komentarze po śmierci Lenki z Przysietnicy

i

Autor: screen z Facebooka

Poniżej galeria zdjęć: Przysietnica. Morze białych kwiatów na grobie 12-letniej Leny [GALERIA]  

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

12-letnia Lena odebrała sobie życie przez powieszenie
Sonda
Czy boisz się śmierci?