Leżajsk. Kamil odebrał sobie życie we własnym pokoju. Miał tylko 17 lat [WIDEO, GALERIA]

2022-05-24 17:41
LEZAJSK
Autor: BO Grób Kamila G. z Leżajska

Kamil G. miał tylko 17 lat i całe życie przed sobą. Mógł spełniać marzenia, pomagać innym, zdobywać tytuły i walczyć o lepszy świat. Jednak jego świat, ten, w którym żył okazał się za ciężki na jego barki. Dlaczego chłopak z Leżajska postanowił odebrać sobie życie?

Kamil G. (17 l.) wraz z rodziną mieszkał w jednym z leżajskich bloków. Młody chłopak jednak nie czuł się szczęśliwy.  Co targało jego sercem, że postanowił odebrać sobie życie, zamiast spróbować coś w nim zmienić? Czy zabrakło kogoś obok niego, kto pomógłby mu odnaleźć sens, tam gdzie nastolatek go nie dostrzegał? Co trapiło tę młodą głowę, że Kamil był tak zdesperowany i bezsilny, iż postanowił odebrać sobie życie? Na to pytanie spróbują odpowiedzieć śledczy z Leżajska.

Zobacz też: Emocjonujące wystąpienie skazanej zabójczyni w sądzie. To mówiła Dżesika [WIDEO]

Mariusz Krzywonos z leżajskiej policji potwierdził w rozmowie z nami, że 18 maja 2022 roku na terenie Leżajska doszło do zdarzenia, w którym śmierć poniósł 17-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego, a śledztwo w tej sprawie prowadzi tamtejsza prokuratura.

Ta jednak nabiera wody w usta i informacji żadnych udzielać nie chce.  Prokurator Rejonowy z Leżajska, Katarzyna Leszczak powiedziała nam tylko, że ze względu na dobro prowadzonego śledztwa nie udzieli żadnych informacji i rozmowę i bez wyjaśnień przerwała.

Dalsza część artykułu poniżej galerii zdjęć:

Dopiero w Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie dowiadujemy się że prowadzone jest postępowanie z art. 151 KK - Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5- poinformował prokurator Krzysztof  Ciechanowski.

Jak udało się nam ustalić, Kamil G. miał odebrać sobie życie przez powieszenie się na drążku do ćwiczeń, znajdującym się w jego pokoju. Ciało nastolatka miał znaleźć jeden z członków rodziny, a pracujący na miejscu śledczy wykluczyli udział osób trzecich. Siedemnastolatek spoczął na cmentarzu komunalnym w Leżajsku. Uroczystości pogrzebowe odbyły się kilka dni przed Dniem Matki, której nic nie utuli w żalu po stracie syna.

Zobacz również: Dżesika i Sebastian urządzili krwawą rzeź w wieku 17 lat. Dżesika N., w sądzie: "Nie jesteśmy jakimiś zwyrodnialcami" [GALERIA, WIDEO]

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

17-letni Kamil powiesił się na drążku do ćwiczeń
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE