Makabryczna zbrodnia w Lutoryżu! Dawid K. w bestialski sposób zamordował swoją matkę

i

Autor: leo2014/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Makabryczna zbrodnia w Lutoryżu! Dawid K. w bestialski sposób zamordował swoją matkę

2022-04-13 21:07

Makabryczna zbrodnia w Lutoryżu na Podkarpaciu! Jak informuje - powołując się na mieszkańców miejscowości - portal Nowiny24, w środę, (13 kwietnia) 43-letni Dawid K. zabił swoją matkę nożem, a następnie poćwiartował zwłoki kobiety. Informacje o zatrzymaniu 43-latka potwierdza policja, nie ujawniając jednak szczegółów zbrodni. Dawid K. miał się wcześniej leczyć psychiatrycznie.

Makabryczna zbrodnia w Lutoryżu! Dawid K. w bestialski sposób zamordował swoją matkę

W środę rano (13 kwietnia), w Lutoryżu na Podkarpaciu doszło do makabrycznej zbrodni. Z informacji uzyskanych przez portal Nowiny24 od mieszkańców miejscowości, wynika, że 43-letni Dawid K. zabił nożem swoją matkę. Śmierć 80-letniej kobiety potwierdził rzecznik rzeszowskiej policji, który nie ujawnił jednak szczegółów zdarzenia. Wiadomo jedynie, że Dawid K. został zatrzymany, a na miejscu zbrodni pracował prokurator z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie oraz biegły lekarz. W sprawie tej potwornej tragedii zostało wszczęte prokuratorskie śledztwo. 

Więcej na temat przerażającego matkobójstwo powiedzieli mieszkańcy Lutoryża.

PRZECZYTAJ: Dramat tuż przed Wielkanocą. Bartek i Irek wsiedli do BMW z pijanym kolegą. Teraz ich groby toną w morzu kwiatów

Przytaczane przez Nowiny24 relacje są wstrząsające. Po zabiciu nożem 80-letniej matki, Dawid K. miał poćwiartować jej zwłoki, posuwając się między innymi do odrąbania siekierą głowy kobiety. W dalszym bezczeszczeniu ciała seniorki przeszkodził mu mieszkający w sąsiedztwie krewny. Mężczyzna uderzył Dawida K. metalowym prętem w rękę, by wytrącić mu z dłoni siekierę. 

Mieszkańcy Lutoryża twierdzą również, że Dawid K. - ze względu na swoje problemy - leczył się wcześniej psychiatrycznie. 

ZOBACZ: Przemyśl. Totalnie pijani rodzice opiekowali się 2-miesięcznym synkiem! Matka miała ponad 2 promile, a ojciec 3 promile

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?
Zadźgali dwóch mężczyzn i spalili ciała.