Makabryczne odkrycie na Podkarpaciu. Zaginiony mężczyzna rozszarpany przez wilki?!

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Makabryczne odkrycie na Podkarpaciu. Zaginiony mężczyzna rozszarpany przez wilki?!

Zagadkowa śmierć

Makabryczne odkrycie na Podkarpaciu. Zaginiony mężczyzna rozszarpany przez wilki?!

2023-01-29 11:27

Podkarpackie: Szczątki 64-letniego mężczyzny z powiatu przemyskiego zostały ujawnione na początku stycznia. Ciało było niemal w całości zjedzone przez zwierzęta. Czy zaginiony padł ofiarą wilków? Śledztwo prowadzi policja i prokuratura. Szczegóły na se.pl.

Mieszkaniec Podkarpacia zaginął 19 grudnia 2022 roku. Spotkał się z siostrą, ale po wizycie u niej, do własnego domu już nie dotarł. Niestety finał poszukiwań był najgorszy z możliwych. Szczątki 64-letniego mężczyzny zostały ujawnione na początku stycznia. - Ciało zostało praktycznie zjedzone przez zwierzęta - ustalili dziennikarze serwisu rmf24.pl. Wciąż trwa śledztwo w tej sprawie. W czwartek (26 stycznia 2023 r.) o sprawie poinformowano Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Rzeszowie. O wyjaśnienia poprosili  Generalny Konserwator Przyrody w Warszawie oraz Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Podkarpackie. Zaginiony mężczyzna zjedzony przez wilki?!

Sprawa śmierci 64-latka jest bardzo tajemnicza. Na ten moment śledczy nie przesądzają sprawy i oficjalnie nie potwierdzają ataku zwierząt. - Nie ma pewności, co za gatunek zostawił ślady. Nie ma dowodów na udział wilków, czy innych drapieżników w śmierci człowieka i pozostawienia śladów na szczątkach. Postępowanie prowadzi policja i prokuratura w Przemyślu - powiedział Antoni Pomykała, regionalny konserwator przyrody w Rzeszowie, cytowany przez rmf24.pl.

W najbliższych dniach RDOŚ zwróci się do policji o przedstawienie informacji z miejsca, gdzie zostało znalezione ciało. Do tematu będziemy wracać. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Makabryczne odkrycie w Katowicach. Śledczy znaleźli poćwiartowane zwłoki w piwnicy

Jak wychować osierocone dzikie zwierzę?

Posłuchaj niesamowitej historii wolontariuszki, która odchowała już 200 zwierzęcych sierot!

Listen on Spreaker.