Malinowe Centrum Zdrowej Żywności w Rzeszowie, czyli zdrowe produkty dla każdego!

2019-11-11 10:50 Artykuł sponsorowany
Malinowe Centrum Zdrowej Żywności
Autor: mat. prasowe

Lubisz jeść zdrowo? Twoją największą pasją jest fit jedzenie? Może lubisz bakalie i są Twoją ulubioną przekąską w codziennej diecie? Jeżeli tak, to rzeszowski sklep Malinowe Centrum Zdrowej Żywności jest właśnie dla Ciebie! Bogaty asortyment zachęca do zmiany stylu żywienia. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Zdrowe jedzenie na każdą kieszeń w Rzeszowie

Sklep Malinowe Centrum Zdrowej Żywności mieści się w Rzeszowie na ul. Rejtana 31F niedaleko galerii Millenium Hall. Już od ponad 2 miesięcy mieszkańcy Rzeszowa i okolic mogą kupować tanie i zdrowe produkty najwyższej jakości. Jakości spod marki Malinowe — sklepu, którzy tworzą ludzie z pasją do zdrowego jedzenia!

Malinowe Centrum Zdrowej Żywności
Autor: mat. prasowe

Stacjonarny sklep Malinowe — co w ofercie?

W malinowym sklepie jest po prostu zdrowo! Na sklepowych półkach jest wiele produktów, które ucieszą zarówno pasjonatów zdrowego odżywiania, jak i osoby, które zastanawiają się nad zmianą diety. Dostępne na miejscu artykuły zachęcają konkurencyjną ceną, pięknym opakowaniem i co najważniejsze prostym, jasnym składem na etykietach. Nic dziwnego, że asortyment sklepu cieszy się ogromną popularnością. Bakalie z najwyższej półki, dietetyczne pieczywo, sprawdzone suplementy diety, aromatyczne kawy i herbaty — to tylko niektóre z oferowanych przez malinowy sklep zdrowych produktów. Szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie lub bliskich. Malinowy sklep to także idealne miejsce na zakupy wyszukanych prezentów. W ich wyborze zawsze doradzi miła i uśmiechnięta Pani Edyta.

Świeże, zdrowe, malinowe produkty również online - www.malinowe.com.pl

Dla tych, którzy nie mieszkają w Rzeszowie mamy dobrą wiadomość! Sklep Malinowe Centrum Zdrowej Żywności jest dostępny również online. Już od 5 lat na stronie www.malinowe.com.pl można składać zamówienia na pyszne, zdrowe produkty korzystając z wygodnej i bezpiecznej przesyłki. Kupując online, masz pewność, że zamówiony towar dotrze do Ciebie na czas. Ponadto barwne, szczegółowe opisy i zdjęcia pomagają w dokonaniu świadomego zakupu. Nic tylko kupować! Więcej informacji o sklepie i asortymencie można znaleźć na Facebooku Malinowe.com.pl i stronie internetowej sklepu www.malinowe.com.pl.

Malinowe Centrum Zdrowej Żywności
Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany