Senior wiózł hulajnogę miejską rowerem! Nagranie podbija sieć

i

Autor: Spotted: Mielec

Nagranie podbija Internet!

Mielec. Senior wiózł rowerem miejską hulajnogę. Nagranie podbija Internet

2022-09-28 17:32

W ostatnich kilku latach w przestrzeni wielu miast pojawił się nowy środek lokomocji - miejskie hulajnogi. Mieszkańcy korzystają z nich często i chętnie. Nie każdy jednak do końca ogarnia, po co stoi ta "deskorolka z kierownicą". Pewien senior z Mielca, któremu najwidoczniej przeszkadzała hulajnoga, postanowił wrzucić ją na swój rower i zawieźć w nieznanym kierunku. Powstrzymał go jeden ze świadków.

Mielec: Senior chciał wziąć miejską hulajnogę dla siebie

Nagranie z seniorem z Mielca wiozącym hulajnogę jest niezwykle popularne w sieci. Nie wiadomo, co kierowało mężczyzną. Wszystko wskazuje na to, że hulajnoga bardzo mu się spodobała i chciał ją sobie wziąć na własność! Warto dodać, że elektryczne urządzenia są w Mielcu nowością - pojawiły się na ulicach w połowie września. Można je uruchomić za pomocą aplikacji. Są wyposażone w nadajnik. Tego akurat senior nie wiedział, więc dobry przechodzień postanowił go uświadomić. Nagranie zamieszczone na profilu Spotted: Mielec robi furorę! - Każda ta hulajnoga ma GPSa! Przyjdą do Pana do domu i Pana zamkną - ostrzega mężczyzna nagrywający zajście. Słowa kieruje do seniora, który wiezie hulajnogę rowerem. - To są hulajnogi z miasta, Panie. Przyjdzie do Pana policja. To ma nadajnik - dodaje przechodzień zbliżając się do rowerzysty. Początkowo senior nie za bardzo zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji, ale po kolejnych tłumaczeniach w końcu odwraca się z rowerem i prawdopodobnie zawozi hulajnogę tam, gdzie została przez niego przejęta.

Internauci doceniają postawę mężczyzny, który wytłumaczył starszemu panu, czego właśnie się dopuścił. - Ogromny szacunek dla młodego człowieka. Jesteś bohaterem. Dziadek mógłby mieć problem. Prosty chłop, leżała to wziął - pisze pani Anna. - Cieszę się, że ktoś temu panu wytłumaczył zamiast tylko nagrywać dla beki i cieszyć się, że go zamknęli za kradzież. W mieście, w którym mieszkam, te hulajnogi też nie raz leżą porozrzucane, więc jak ktoś nie wie o co w tym chodzi, to może pomyśleć, że ktoś wyrzucił, bo np się zepsuła - dodaje pani Kinga.

Sonda
Czy korzystasz z hulajnogi elektrycznej?
Hulajnogi elektryczne w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE