Ciemną nocą pędził hulajnogą po mieście. "Wjechał" wprost do aresztu

2022-05-26 13:26
Hulajnogą przez areszt
Autor: Shutterstock Hulajnogą przez areszt

21-letni mieszkaniec powiatu bielskiego wpadł, bo nocą jechał środkiem drogi nieoświetloną hulajnogą. Jego nerwowe zachowanie dało policjantom do myślenia. Jak się okazało, młody mężczyzna miał sporo na sumieniu. Zamiast do domu, hulajnogą pojechał do policyjnego aresztu.

Ciemną nocą pędził hulajnogą po mieście. "Wjechał" wprost do aresztu

Takiego obrotu sprawy z pewnością nie spodziewał się 21-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Młody mężczyzna zwrócił na siebie uwagę policjantów, bo pędził nieoświetloną we wtorek wieczorem, 24 maja, hulajnogą, samym środkiem jednej z głównych ulic miasta.

Czytaj także: Kamil proponował seks dziewczynce. Obrzydliwe, co do niej wypisywał! Przyniósł kwiaty i czekoladki

Jak się okazało, to nie było jedyne, co miał za uszami.

- Okazało się, że miał przy sobie po kilka porcji marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań - informują bielscy policjanci. 

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grożą mu nawet 3 lata za kratami. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Express Biedrzyckiej - gen. Tomasz Drewniak: Czas zaczyna działać na korzyść Rosji
Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE