Proponował seks 13 - latce. Jest ojcem 6 letniej dziewczynki. Dopadli go w ostatniej chwili

2022-05-27 12:27
Pedofil
Autor: Wataha-Na Tropie Pedofilii/Facebook Pedofil

Przedstawiał się jako Marek, zapewniał, że ma 19 lat. Na umówione spotkanie przyszedł z kwiatkami i czekoladkami. Grupa "Wataha na tropie pedofilii" zatrzymała 32-letniego mężczyznę i przekazała go policji. - Potwierdzam te informacje. Mężczyzna jeszcze dziś zostanie doprowadzony do prokuratury - informował w czwartek sierż. sztab. Łukasz Paździora, rzecznik policji w Mysłowicach.

W środę, 25 maja grupa "Wataha na tropie pedofilii" zatrzymała 32-letniego mężczyznę, który korespondował z łowcami pedofili podającymi się za dziewczynkę.

"Ujęto osobę podejrzaną o pedofilię - Kamil "kłamczuszek" lat 32 - pisał, że ma 19, zamieszkały w Mysłowicach Przedstawiał się jako Marek, ma na imię Kamil - ma żonę i dwójkę dzieci: 6 lat córkę i 12 lat syna. Proponował dziewczynce seks i inne czynności seksualne, spotkanie oraz wysyłał pornografię z internetu. Pierwsze spotkanie zaproponował 14 marca i na nie nie przyszedł. Dzisiaj dopadła go sprawiedliwość, przyszedł na spotkanie z kwiatami i czekoladą, tak jak obiecał" - czytamy we wpisie na profilu facebookowym grupy. Jak udało nam się ustalić - podejrzany o pedofilię mężczyzna jest ojcem 6-latki - 12-latek jest dzieckiem jego partnerki. 

Czytaj także: Zaatakował bez powodu 12-letnią Zosię przed szkołą. Zbadają go biegli psychiatrzy

Mężczyzna został przekazany policji. "Wataha" dołączyła także cały materiał, jaki udało jej się zebrać w tej sprawie.

- Potwierdzam te informacje. Mężczyzna jeszcze dziś zostanie doprowadzony do prokuratury. Nie udzielam więcej informacji w tej sprawie, z uwagi na dobro śledztwa - informował w czwartek sierż. sztab. Łukasz Paździora, rzecznik policji w Mysłowicach.

Marlena Pizoń zebrała na operację dzięki pomocy Super Expressu
Sonda
Czy kary dla pedofilów powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE