Miłość zawsze ma słodki smak. Rzeszowskie słodycze na walentynki [GALERIA]

2023-02-14 10:16

Wiadomo, że prawdziwa miłość zawsze powinna być słodka. 14 lutego obchodzimy święto zakochanych. Dobrze jest swojej drugiej połówce przekazać coś miłego za pomocą słodkości! Ogrom babeczek, serduszek, pralinek i tortów przygotowano w Cukierni Julian Orłowski &Kazimierz Rak w Rzeszowie.

Walentynki to piękny dzień, który warto świętować na słodko. Taką propozycję mają cukiernicy z ul. Miodowej w Rzeszowie i na 14 lutego przygotowują przepyszne torty z serduszkami, które uświetnią każdą randkę. Oprócz czekoladowych wypieków, hitem są wielkie i mniejsze czekoladowe serduszka z przepysznymi pralinami w środku, o przeróżnych smakach i w różnej wielkości.  Dla tych, co stronią od czekolady są serduszka z piernika. Ukochanej osobie można sprezentować też babeczki i mini torcik oraz nie tylko piękne, ale i słodziutkie ciasteczka. Pod Cukiernią Julian Orłowski i Kazimierz Rak ustawiają się kolejki, żeby powiedzieć najbliższej osobie "kocham cię" na słodko.

Niekwestionowaną zaletą rzeszowskich słodyczy z Miodowej jest fakt, że wszystkie powstają ręcznie w rodzinnej manufakturze, w której nigdy nie brakowało miłości! Każdy produkt jest ozdabiany przez człowieka, a nie maszynę, każdy jest inny i przede wszystkim - nikt nie zawiedzie się ich smakiem. Dla takiej czekolady warto zgrzeszyć nawet, jeśli przez cały czas jesteśmy na diecie. Ponoć słodkości zjedzone z miłości we dwoje nie tuczą! Wszak do zakochania jeden krok, niech zatem będzie słodki.

Piękna mielczanka tańczy na karnawale w Rio de Janeiro
Sonda
Obchodzisz walentynki?