ZACISZE TRZESN

i

Autor: Facebook Klub Piłkarski Zacisze Trześń podzielił się smutną wiadomością o śmierci swojego kolegi Daniela

Młody piłkarz Zacisze Trześń pracował przy kopaniu kanalizacji. Nagle zmarł. Są wyniki sekcji zwłok

2022-01-18 11:09

W piątek przed południem (14.01.2022) we wsi Burdze w gminie Bojanów doszło do tragedii. Podczas prac ziemnych, przy kopaniu kanalizacji zmarł 29-letni piłkarz Zacisze Trześń. Prokuratura poinformowała o wynikach sekcji zwłok, która odbyła się dzisiaj (wtorek, 18.01.2022) rano. Czy można już stwierdzić, co było przyczyną zgonu Daniela?

O śmierci piłkarza poinformował na portalu społecznościowym klub piłkarski Zacisze Trześń, w którego barwach grał Daniel. Młody mężczyzna pomagał przy pracach ziemnych, podczas kopania kanalizacji we wsi Burdze. Tam nagle stracił przytomność i zmarł. Niestety, nie udało się przywrócić czynności życiowych. 29-latek nie żyje.

-W miniony piątek (14.01.2022) zmarł nasz zawodnik Daniel (...). Wychowanek Lechii Sędziszów Małopolski, następnie gracz klubów: Borkovia Borek Wielki (skąd pochodził), ŁKS Łowisko, Piast Wolica Piaskowa, a od 2017 gracz Zacisza Trześń. "Mrówa" na boisku był jak w codziennym życiu - zawsze dawał z siebie wszystko, pełen entuzjazmu i pozytywnie nastawiony niezależnie od sytuacji. Kolana i łokcie po każdym meczu ubrudzone, a głowę potrafił wsadzić tam, gdzie niejeden odstawiał nogę. Zwolennik ostrej, ale z drugiej strony męskiej i kulturalnej gry. Pozytywnie nakręcał atmosferę w drużynie. Na boisku prywatnie brat, szwagier, a przede wszystkim przyjaciel. Dziękujemy Ci za wszystko. Informacje na temat daty pogrzebu zostaną przekazane wkrótce - czytamy na profilu Zacisze Trześń.

Polecamy: Niedźwiadek Ada znaleziony w Teleśnicy wciąż w złym stanie. Czy zwierzę przeżyje?

Burza śnieżna i grzmoty na Podkarpaciu

Śmierć 29-letniego piłkarza Zacisze Trześń. Wyniki sekcji zwłok

Do tragedii doszło w piątek, 14 stycznia około godz.  10.00.  Mężczyzna podczas prac ziemnych przy kanalizacji z udziałem koparki nagle zasłabł. Sprawę śmierci Daniela prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nisku. We wtorek, 18 stycznia 2022 roku odbyła się sekcja zwłok 29-latka.

- Dzisiejsza sekcja zwłok nie dała nam konkretnej odpowiedzi, co było przyczyną śmierci 29-latka. Potrzebne będą bardziej szczegółowe badania histopatologiczne. W tym momencie śledztwo jest na początkowym etapie. Badamy kilka wersji przebiegu zdarzenia, ale o konkretnej przyczynie zgonu będziemy mogli powiedzieć coś więcej za kilka tygodni - poinformował nas prokurator rejonowy z Niska Piotr Walkowicz.

Zobacz też: Afera podkarpacka. Sześć lat więzienia dla prokurator z Rzeszowa

ZACISZE TRZESN

i

Autor: Facebook Sekcja zwłok nie dała jednoznacznej odpowiedzi co było przyczyną zgonu Daniela S.

Prokurator wykluczył, aby młody mężczyzna został przysypany zwałami ziemi. Klub piłkarski Zacisze Trześń pozostaje w żałobie.

Masz podobny temat? Napisz do autora tekstu: [email protected]

Sonda
Masz ulubioną drużynę piłkarską?