Nie miała wstydu! 25-latka spod Niska robiła to od lat. Usłyszała 133 zarzuty

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/dotigabrielf Nie miała wstydu! 25-latka spod Niska robiła to od lat. Usłyszała 133 zarzuty

Nie miała wstydu! 25-latka spod Niska robiła to od lat. Usłyszała 133 zarzuty

2022-03-31 15:53

Nieprawdopodobne. Jest taka młoda, a jednocześnie tak bezczelnie wykorzystywała innych. Jednak nie wiek najbardziej szokuje, a to, że przez lata pozostawała bezkarna. 25-latka spod Niska na Podkarpaciu nie miała wstydu. Robiła to od lat, a teraz kolejne może spędzić w więzieniu. Właśnie usłyszała 133 zarzuty.

Robiła to cały czas, bezczelnie i bezwstydnie! Policjanci z Niska na Podkarpaciu zatrzymali 25-latkę, która od blisko trzech lat oszukiwała ludzi na popularnym serwisie aukcyjnym. Kobieta usłyszała 133 zarzuty i grozi jej kara ośmiu lat więzienia. Jak to możliwe, że przez tak długi czas pozostawała bezkarna?

– Niżańscy policjanci z referatu dochodzeniowo-śledczego zakończyli sprawę oszustw. Efektem ich pracy było zatrzymanie, kilka dni temu, 25-letniej mieszkanki gminy Ulanów – podają zajmujący się tą sprawą mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Nisku.

Gen. Mirosław Różański: Rosja przegrała tę wojnę

Jak poinformowała w czwartek (31.03.2022) podkarpacka policja, 25-latka działała „na rynku” od 2019 r. Wówczas na popularnym serwisie aukcyjnym, oferowała do sprzedaży m.in. karmy oraz akcesoria dla zwierząt. Jednak zakupiony na jej aukcji towar nigdy nie trafiał do klienta, za to – jak podają mundurowi – pozyskane w ten sposób pieniądze powiększały stan konta młodej kobiety. Śledczy ustalili, że oszustka to mieszkanka gminy Ulanów, która na swoim koncie ma wiele podobnych oszustw. Poszkodowani klienci straty wycenili łącznie na blisko 18 tys. zł.

25-latka usłyszała w sumie 133 zarzuty. Grozi jej kara do ośmiu lat pozbawienia wolności – podaje Polska Agencja Prasowa. Młoda oszustka wkrótce stanie przed sądem.

Sonda
Padłeś kiedyś ofiarą oszustwa internetowego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE