Nie żyje ceniona nauczycielka z Sanoka. Komunikat szkoły sprawia, że pęka serce

i

Autor: _Alicja_ /Pixabay.com Nie żyje ceniona nauczycielka z Sanoka. Komunikat szkoły sprawia, że pęka serce

Smutne informacje

Nie żyje ceniona nauczycielka z Sanoka. Komunikat szkoły sprawia, że pęka serce

2023-01-03 9:44

II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku przekazało smutną informację o śmierci nauczycielki biologii. Nie żyje Maria Macko, ceniona "pani profesor", która pasją do tego przedmiotu zarażała kolejnych uczniów.

Tuż po świętach zmarła ceniona nauczycielka z Sanoka. Maria Macko odeszła 29 grudnia 2022, natomiast ostatniego dnia starego roku, czyli 31 grudnia 2022 odbyło się ostatnie pożegnanie nauczycielki. Informację o śmierci cenionej "pani profesor" przekazała szkoła, w której nauczała czyli II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku.

- Tuż po radosnych świętach Bożego Narodzenia ogromnie zasmuciła nas wiadomość o śmierci Pani Profesor Marii Macko, emerytowanej i długoletniej nauczycielce biologii w naszej szkole - czytamy w komunikacie.

Informacja o zmarłej nauczycielce biologii, jaka została opublikowana na stronie internetowej szkoły sprawia, że serce pęka.

- Pani Maria była nauczycielem o ogromnej pasji do nauczanego przedmiotu i zarażała nią kolejne pokolenia uczniów II Liceum Ogólnokształcącego. Absolwenci i wychowankowie oraz pozostali nauczyciele na zawsze zapamiętają Ją jako człowieka pełnego ciepła, serdeczności i wielkiego serca. 31 grudnia odbył się pogrzeb Pani Profesor, w którym licznie uczestniczyli, między innymi, przedstawiciele naszej szkoły. Cześć Jej Pamięci! - widnieje na stronie szkoły.

Wjechał na przejazd kolejowy pomimo czerwonego sygnału
Sonda
Czy boisz się śmierci?