Nie żyje nauczycielka z Sanoka. Pani Sabina miała tylko 45 lat. Wiadomo, kiedy pożegnają ją bliscy

i

Autor: Facebook/archiwum Nie żyje nauczycielka z Sanoka. Pani Sabina miała tylko 45 lat. Wiadomo, kiedy pożegnają ją bliscy

Szkoła w żałobie

Nie żyje nauczycielka z Sanoka. Pani Sabina miała tylko 45 lat. Wiadomo, kiedy pożegnają ją bliscy

2022-12-27 10:34

Nie żyje Sabina Jasik-Zając, nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku. Pani Sabina nauczała języka niemieckiego. Zmarła w wieku zaledwie 45 lat, tuż przed Wigilią. Podano datę pogrzebu zmarłej nauczycielki.

Nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku są w żałobie. Odeszła ceniona nauczycielka, Sabina Jasik-Zając. Wiadomość o śmierci germanistki poruszyła serca. 45-latka jest wspominania jako "Wspaniały człowiek, dobra koleżanka, ceniony nauczyciel i wychowawca". Informację o śmierci pani Sabiny przekazała szkoła, w której kobieta nauczała.

- Z ogromnym żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 23 grudnia 2022r. zmarła Pani ŚP. Sabina Jasik-Zając. Wspaniały człowiek, dobra koleżanka, ceniony nauczyciel i wychowawca. Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci. Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie oraz wszystkim, których ta śmierć dotknęła, łącząc się w smutku, żalu i modlitwie - udostępniono na profilu Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku.

Kobieta odeszła w wieku zaledwie 45 lat, pozostawiając ogromny smutek i żal. Bliscy pożegnają ją w poniedziałek, 27 grudnia 2022. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 13.00 w kaplicy przy kościele NSPJ Sanok-Posada. Ciało spocznie na Cmentarzu Centralnym w Sanoku.

Grób żołnierza, który zginął na wojnie w Ukrainie
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Listen on Spreaker.