Nie żyje policjant Jerzy Sidorski z Niska. W policji służył 28 lat: Doskonały policjant i dobry kolega

i

Autor: podkarpacka policja Nie żyje policjant Jerzy Sidorski z Niska. W policji służył 28 lat: "Doskonały policjant i dobry kolega"

Żałoba w podkarpackiej policji

Nie żyje policjant Jerzy Sidorski z Niska. W policji służył 28 lat: "Doskonały policjant i dobry kolega"

2022-09-19 8:01

Smutną informację przekazała podkarpacka policja. Nie żyje aspirant sztabowy Jerzy Sidorski. Policjant służył przez 28 lat, w ostatnim czasie jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku. Niestety, zmarł nagle w wieku 48 lat, przebywając na urlopie.

Nie żyje policjant z Niska, aspirant sztabowy Jerzy Sidorski. Tę smutną informację przekazała podkarpacka policja. Przez ostatnich 28 lat był związany z niebieskim mundurem, a ostatnio służył jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku. Służbę w policji rozpoczął w 1994 roku w garnizonie śląskim. W 1997 roku przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Od 2012 roku pełnił funkcję dzielnicowego w tej komendzie. Jak przekazuje KPP Nisko, przebywając na urlopie, zmarł nagle w wieku 48 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę.

- W służbie dał się poznać jako świetny fachowiec, oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant i dobry kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności - wspominają zmarłego kolegę policjanci.

Zobacz też: Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyje 19-latka i 31-latek

Kondolencje złożył również nadinsp. Dariusz Matusiak.

- Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników składa Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak

Zobacz również: Żołnierz Krystian zginął na motocyklu. Wjechał w niego pijany kierowca: "Pamiętamy, kochamy"

Prof. Antoni Dudek: Tusk zrozumiał, że Putin go oszukał
Sonda
Czy boisz się śmierci?