Nie żyje policjant Jerzy Sidorski z Niska. W policji służył 28 lat: Doskonały policjant i dobry kolega

i

Autor: podkarpacka policja Nie żyje policjant Jerzy Sidorski z Niska. W policji służył 28 lat: "Doskonały policjant i dobry kolega"

Żałoba w podkarpackiej policji

Nie żyje policjant Jerzy Sidorski z Niska. W policji służył 28 lat: "Doskonały policjant i dobry kolega"

2022-09-19 8:01

Smutną informację przekazała podkarpacka policja. Nie żyje aspirant sztabowy Jerzy Sidorski. Policjant służył przez 28 lat, w ostatnim czasie jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku. Niestety, zmarł nagle w wieku 48 lat, przebywając na urlopie.

Nie żyje policjant z Niska, aspirant sztabowy Jerzy Sidorski. Tę smutną informację przekazała podkarpacka policja. Przez ostatnich 28 lat był związany z niebieskim mundurem, a ostatnio służył jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Nisku. Służbę w policji rozpoczął w 1994 roku w garnizonie śląskim. W 1997 roku przeniósł się do Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Od 2012 roku pełnił funkcję dzielnicowego w tej komendzie. Jak przekazuje KPP Nisko, przebywając na urlopie, zmarł nagle w wieku 48 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę.

- W służbie dał się poznać jako świetny fachowiec, oddany sprawom bezpieczeństwa, doskonały policjant i dobry kolega. Jako dzielnicowy był bardzo zaangażowany w pomoc miejscowej społeczności - wspominają zmarłego kolegę policjanci.

Zobacz też: Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyje 19-latka i 31-latek

Kondolencje złożył również nadinsp. Dariusz Matusiak.

- Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników składa Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusz Matusiak

Zobacz również: Żołnierz Krystian zginął na motocyklu. Wjechał w niego pijany kierowca: "Pamiętamy, kochamy"

Prof. Antoni Dudek: Tusk zrozumiał, że Putin go oszukał
Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE