Nisko. Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje mężczyzna

i

Autor: KPP Nisko Nisko. Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje mężczyzna

Tragedia na torach

Nisko. Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje mężczyzna

2022-12-13 10:03

Do dramatu doszło na przejeździe kolejowym w Nisku. W poniedziałek (12 grudnia 2022) mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg relacji Stalowa Wola - Rozwadów - Przeworsk. Ustalana jest jego tożsamość. Szczegóły poniżej.

Dramat rozegrał się wczoraj (poniedziałek, 12 grudnia 2022) około godziny 17.30 w Nisku. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na przejeździe kolejowym przy ul. Sosnowej w Nisku. Nie żyje mężczyzna, zginął na miejscu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że pociąg pasażerski relacji Stalowa Wola - Rozwadów - Przeworsk potrącił mężczyznę, który nagle znalazł się na torach. Pieszy poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Potwierdzana jest jego tożsamość - przekazuje KPP Nisko.

Jak wynika z relacji policji, pociągiem podróżowało 12 pasażerów - nikomu nic się nie stało. W chwili zdarzenia maszynista był trzeźwy. Mundurowi pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wcześniej informowaliśmy o tragicznym wypadku w Wierzawicach. W sobotę (10 grudnia 2022)  w samochód osobowy uderzyła przejeżdżająca lokomotywa. Zginęła 17-letnia pasażerka forda, a 45-letni kierujący trafił do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku 

Nie żyje Mirosław Hermaszewski
Sonda
Czy boisz się śmierci?

Rodzicu! Wozisz dziecko samochodem?

Posłuchaj, czy na pewno robisz to bezpiecznie!

Listen to "Jak dbać o bezpieczeństwo dziecka w aucie? DROGOWSKAZY" on Spreaker.