OSP Myscowa chciałaby nowe auto! W zbiórce pomaga im cover internetowego hitu [WIDEO]

2019-12-02 10:13 wk
OSP Myscowa chciałaby nowe auto!
Autor: OSP Myscowa OSP Myscowa chciałaby nowe auto!

Tak o potrzebie nowego pojazdu służbowego śpiewają strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej z Myscowej, w powiecie jasielskim. Ich aktualny wóz został wycofany z użytkowania, a aby pomagać potrzebują nowego. Rękę wyciągnęli do nich strażacy z Mazur. Jednak by przetransportować nowy-stary samochód potrzebne są pieniądze.

Pomysł przyszedł przypadkiem. Początkowo miało być dla śmiechu, ale z czasem cover tak się przyjął, że postanowiliśmy wypuścić go w sieć – o piosence, która zaczyna podbijać internet mówi Sebastian Kłosowski z OSP Myscowa.

Cover „OSP by chciała” Sebastian oparł na słynnym hicie Ronniego Ferrari „Ona by tak chciała”. Dzięki temu, jak przyznaje chłopak, dużo łatwiej wpada w ucho, niż gdyby była to piosenka stworzona od podstaw.

Zobaczcie wideo!

I takim sposobem cover rozpoczął swoją wirtualną „drogę”, docierając w głąb kraju. Usłyszeli go również strażacy z Mazur, którzy ochotnikom z Myscowej zaproponowali swój stary pojazd. Tym samym początkowa zbiórka na nowy samochód służbowy przekształciła się w zbiórkę na koszt transportu Stara 266. Ten szacowany jest na 6 tysięcy złotych.

Więcej informacji na temat zbiórki znajdziecie na fanpage’u OSP Myscowa oraz na portalu zrzutka.pl, wpisując w wyszukiwarkę frazę: OSP by chciała.