BAZZAR

Pchli targ na Fosie. Pojawiły się tłumy rzeszowian!

2023-08-28 9:58

W niedzielę (27 sierpnia 2023) odbyła się kolejna już edycja BAZZARU w Rzeszowie. Pchli targ na Fosie przyciągnął tłumy rzeszowian! Można było znaleźć sporo perełek - były ubrania, torebki, książki, zabawki dla dzieci.

W niedzielę (27 sierpnia 2023) zorganizowano kolejną edycję BAZZARU. Pchli targ na Fosie zgromadził tłumy osób, które już od rana buszowały pośród stoisk. Można było znaleźć ubrania z drugiej ręki, torebki, książki, porcelanę. Wystawiały się również artystki tworzące rękodzieło - kolczyki, bransoletki, wisiorki. Można było też zakupić biżuterię vintage. Przy odrobinie szczęścia i dobrym oku można było upolować wspaniałe perełki za grosze.

Panowała luźna atmosfera, a wystawcy oprócz wystawianych rzeczy przygotowali dla kupujących m.in. darmową lemoniadę, a do tego swój uśmiech i miłe pogawędki.

Moda na rzeczy i ubrania z drugiej ręki przeżywa teraz swój czas. To wybór ekologiczny, ale też dający możliwość posiadania unikalnych rzeczy, których nie ma nikt inny. W dodatku często dbający o nasze portfele - piękne perełki (przy odrobinie szczęścia) można znaleźć za niewielkie pieniądze.

Tłumy na letnim BAZZARZE w Rzeszowie
Sonda
Kupujesz ubrania i inne rzeczy z drugiej ręki?