Pijana matka przyjechała do przedszkola odebrać synka. Miała blisko 3,5 promila! Szok w gminie Radymno

i

Autor: Andre_Grunden /pixabay.com Pijana matka przyjechała do przedszkola odebrać synka. Miała blisko 3,5 promila! Szok w gminie Radymno

Pijana matka przyjechała do przedszkola odebrać synka. Miała blisko 3,5 promila! Szok w gminie Radymno

2022-05-23 9:46

Do tej bulwersującej sytuacji doszło w jednym z przedszkoli, znajdujących się na terenie gminy Radymno (województwo podkarpackie). 37-latka przyjechała do przedszkola odebrać dziecko i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że była totalnie pijana! Pracownice placówki nie przekazały dziecka matce, uniemożliwiły jej odjazd z parkingu i wezwały na miejsce policję. Szczegóły poniżej.

W piątek (20.05.2022), przed godz. 15.00, do jednego z przedszkoli, znajdujących się na terenie gminy Radymno (Podkarpackie), zgłosiła się 37-letnia matka, aby odebrać swojego syna. Kobieta zaparkowała citroenem na parkingu przed placówką. W trakcie rozmowy z przedszkolankami zachowywała się dziwnie, co wzbudziło ich podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Postanowiły działać! Natychmiast powiadomiły o swoich przypuszczeniach jarosławską policję. Przedszkolanki uniemożliwiły odjazd kobiecie, do czasu przyjazdu policjantów.

Zobacz również: Strzyżów. Pijana matka "opiekowała się" 5-letnią córeczką! Miała prawie 3 promile

- Funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie sprawdzili stan trzeźwości 37-letniej mieszkanki powiatu przemyskiego. Wynik badania wykazał w jej organizmie 3,38 promila alkoholu. Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że kobieta nie posiada uprawnień do kierowania, a pojazd którym przyjechała, nie ma aktualnych badań technicznych - informuje KPP Jarosław.

Zobacz też: Tarnobrzeg. Obnażał się przed dziewczynkami w parku! Zboczeńcowi grozi nawet 12 lat więzienia

Na miejsce został wezwany ojciec, który zaopiekował się dzieckiem. 37-latka wkrótce usłyszy zarzuty. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności. O całej sytuacji zostanie powiadomiony także sąd rodzinny.

Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy przy hali Immobile Łuczniczka
Sonda
Czy gdyby nie alkohol, przestępstw w Polsce byłoby mniej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE