Strzyżów. Pijana matka opiekowała się 5-letnią córeczką! Miała prawie 3 promile

i

Autor: picjumbo_com/Pixabay.com Strzyżów. Pijana matka "opiekowała się" 5-letnią córeczką! Miała prawie 3 promile / zdjęcie ilustracyjne

Strzyżów. Pijana matka "opiekowała się" 5-letnią córeczką! Miała prawie 3 promile

2022-03-23 15:53

W Strzyżowie totalnie pijana kobieta "opiekowała się" swoją 5-letnią córką. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy przebadali kobietę na zawartość alkoholu. Okazało się, że miała ona prawie 3 promile alkoholu w organizmie! Sprawa trafi do sądu rodzinnego. Szczegóły poniżej.

Do tej bulwersującej sytuacji doszło w poniedziałek (21 marca). Około godz. 15.00 policjanci ze strzyżowskiej komendy zostali wezwani przez pracownicę Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej na interwencję do jednego z mieszkań na terenie Strzyżowa. Tam nietrzeźwa matka miała opiekować się dzieckiem. Okazało się, że kobieta jest totalnie pijana! W takim stanie "opiekowała się" 5-letnią córeczką.

- Z relacji zgłaszającej wynikało, że nietrzeźwa matka może opiekować się 5-letnią córką. Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili trzeźwość 43-letniej mieszkanki Strzyżowa i okazało się, że miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie - informuje policja.

Zobacz też: Podkarpackie. Wypalanie traw przyczyną tragedii. 80-latek nie żyje

Funkcjonariusze przekazali dziecko pod opiekę rodziny. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.

- O całym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny - przekazują mundurowi.

Zobacz również: Davide Martello grał na fortepianie w Medyce. Jego muzyka krzepiła serca uchodźców [WIDEO, GALERIA]

Super Raport 23.03 (Grzegorz Schetyna - PO, ppłk Krzysztof Przepiórka oraz Katarzyna Łażewska-Hrycko - Główny Inspektor Pracy) Sedno Sprawy: S.Mentzen
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?