Koronawirus w Polsce

i

Autor: EAST NEWS Koronawirus w Polsce

PILNE! Koronawirus u pacjentki szpitala w Strzyżowie. Oddział na kwarantannie

2020-04-08 13:34

Potwierdzono koronawirusa u pacjentki hospitalizowanej w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii w Strzyżowie. Pacjenci i personel oddziału trafili na kwarantannę, wstrzymane są przyjęcia na oddział do odwołania.

Koronawirus w Zespole Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologi. Pacjenci oraz personel oddziału trafili na kwarantannę domową, hotelową lub zostaną przekierowani do innych szpitali.

Zobacz też: Ze szpitala do Domu Pomocy Społecznej. Był zakażony koronawirusem

- Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie uprzejmie informuje, że w związku z dodatnim wynikiem COVID-19 u pacjentki hospitalizowanej w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii, wstrzymujemy przyjęcia na w/w Oddziale do odwołania. Pacjenci i personel Oddziału będą przebywać na kwarantanie domowej, hotelowej lub zostaną przekierowani do innych Szpitali. - czytamy w komunikacie wydanym przez szpital.

W związku z kwarantanną, szpital wprowadza ograniczenia w przyjęciach.

Czytaj też: Koronawirus Podkarpacie. Skąd pochodzą zakażeni? Podział na powiaty

- Ponadto informujemy, że w związku z kwarantanną lekarza z Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii na Oddział Ginekologii oraz Oddział Chirurgii z Pododdziałem Urazowo-ortopedycznym będą przyjmowani tylko pacjenci w stanie zagrożenia życia. - informuje szpital.

Bezobjawowy koronawirus. Co może niepokoić?

Express Biedrzyckiej - Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Krzysztof Gawkowski (Super Raport)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE