Tajemnicze zaginięcia. Policja szuka 41-letniej Anety pracującej we Włoszech i 67-letniego Ryszarda

2021-01-13 21:20
Podkarpackie: Tajemnicze zniknięcia. Policja z Tyczyna szuka 41-letniej Anety pracującej we Włoszech i 67-letniego Ryszarda
Autor: KWP Zaginieni 41-letnia Aneta (po lewej) i 67-letni Ryszard. Policja opublikowała ich wizerunki

Policjanci z Tyczyna szukają zaginionych osób - 41-letniej Anety Piekiełek, która pracuje we Włoszech i 67-letniego Ryszarda Kościółka, który od 3 lat nie ma kontaktu z rodziną. Policjanci publikują wizerunki zaginionych i proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Jedną z osób zaginionych, szukanych przez policję z Tyczyna jest 41-letnia Aneta Katarzyna Piekiełek. Zaginiona kobieta od 8 lat przebywa na terenie Włoch, prawdopodobnie w miejscowości Ladispoli w regionie Lacjum, około 45 km na północny-wschód od Rzymu. Od czerwca 2020 roku nie utrzymuje kontaktu z rodziną, nie jest znane jej aktualne miejsce pobytu. Opublikowano wizerunek i rysopis kobiety:

Rysopis: wiek z wyglądu 42 lata, wzrost około 175, szczupła budowa ciała, włosy - brak danych, oczy – zielone, nos – prosty, uszy - średnie, przylegające.

Ubiór: brak danych

Policjanci z Tyczyna szukają również zaginionego, 67-letniego Ryszarda Kościółek. Zaginiony mężczyzna w czerwcu 2017 roku przestał utrzymywać kontakt z rodziną i nie jest znane jego aktualne miejsce pobytu. Rysopis: wiek z wyglądu 70 lat, wzrost około 165 cm, krępa budowa ciała - otyły, włosy - krótkie siwe, nos - prosty, krótki, uzębienie - niepełne, brak przednich zębów, uszy - małe przylegające.

Ubiór: brak danych

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Tyczynie, ul. Kościuszki 6a, tel. 47 821 3780 lub 47 821 3788 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 3310 lub 112.

Śnieg na Podkarpaciu. Jednych cieszy innych martwi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE