Pożar pensjonatu w Bieszczadach. Ponad 50 strażaków walczy z ogniem we wtorek, 27.07

i

Autor: KP PSP w Lesku W miejscowości Strzebowiska w Bieszczadach spalił się pensjonat Modryna

Pożar pensjonatu w Bieszczadach. Ponad 50 strażaków walczy z ogniem

2021-07-27 15:19

W miejscowości Strzebowiska w Bieszczadach doszło dziś (wtorek, 27 lipca) do pożaru pensjonatu. Z ogniem walczy ponad 50 strażaków - wynika z informacji przekazanych przez rzecznika podkarpackich strażaków, bryg. Marcina Betleję.

Informację o pożarze w pensjonacie w miejscowości Strzebowiska w pow. leskim na Podkarpaciu otrzymali strażacy we wtorek, 27.07.2021 przed godz. 12.00. Jak wynika z informacji przekazanych przez rzecznika bryg. Marcina Betleję, nikomu nic nie stało się w pożarze. Pięć osób uciekło z pensjonatu, jeszcze zanim przyjechała straż pożarna  - Jeszcze przed przybyciem strażaków z pensjonatu ewakuowało się pięć osób. Na szczęście, nic nikomu się nie stało. Nikt nie został ranny.  - podaje bryg. Marcin Betleja, rzecznik podkarpackich strażaków. Na miejscu jest 14 zastępów straży pożarnych, ponad 50 strażaków walczy z ogniem, który wybuchł w pensjonacie we wtorek. Dlaczego doszło do pożaru w bieszczadzkim pensjonacie? Tego jak na razie nie wiadomo- Przyczyny pojawienia się ognia nie są znane. - mówi bryg. Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Zobacz też:  Radymno: Rozjeżdżał ludzi BMW! Szaleniec usłyszał zarzuty

Pożar pensjonatu w Bieszczadach. Ponad 50 strażaków walczy z ogniem

i

Autor: KP PSP w Lesku Pożar pensjonatu w Bieszczadach. Ponad 50 strażaków walczy z ogniem
Szaleniec w BMW rozjeżdżał ludzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE