Profesjonalizm to podstawa w makijażu permanentnym

2019-12-02 8:30 Artykuł sponsorowany
Makijaż
Autor: mat. prasowe

Właścicielka salonów makijażu permanentnego „Piękne Brwi”, a także trenerka makijażu permanentnego i coach biznesowy Agnieszka Żychowska opowiada i edukuje kobiety czym powinien być ten rodzaj makijażu.

- Makijażem permanentnym zajmuję się od wielu lat. Trenując przyszłe linergistki zwracam niezwykłą uwagę na staranność i dokładność podczas wykonywania zabiegu. Ponadto podkreślam ważność edukowania klientek, ponieważ wiele osób nie wie co to jest profesjonalnie wykonany makijaż permanentny, myląc go z tatuażem. Owszem technika wykonania jest podobna ale pracujemy na innych warstwach skóry - mówi Agnieszka Żychowska.

Makijaż
Autor: mat. prasowe

Właścicielka salonu "Piękne Brwi" podkreśla, kto powinien wykonywać makijaż permanentny. - Makijaż permanentny brwi jest już znaną metodą podkreślenia urody. Wykonanie makijażu permanentnego powinno powierzać się doświadczonej i ostrożnej linergistce - mówi.

- Każda z klientek ma indywidualne uwarunkowania do tego aby makijaż pozostał w skórze określony okres czasu. Skóry z tendencją do przesuszania, których panie nie chorowały na zaburzenia hormonalne, np. tarczycy, permanentny makijażu tych klientek utrzymuje się znacznie dużej niż porównywalnie do pań z tendencją do przetłuszczania, czy o nie uregulowanej gospodarce hormonalnej. Tym klientkom odradza się metodę microblending inaczej zwaną piórkową, ponieważ ingerencja ostrza w skórze pozostawi jedynie bliznę bez pigmentu - dodaje.

W makijażu permanentnym jest wiele ważnych kwestii, o których trzeba mówić głośno. - Drugą niezwykle ważna kwestią jest technika poprawnego wykonania makijażu. Jak wiemy, pigment wprowadzany jest w skórę za pomocą igły i to od technicznych uwarunkowań linergistki zależy czy wprowadzi go zbyt głęboko i zrobi tatuaż czy umiejętnie, delikatnie umieści na wierzchniej warstwie skóry właściwej - opowiada Żychowska.

Makijaż
Autor: mat. prasowe

Po co ludzie przychodzą do salonu? - Co raz więcej osób przychodzi do naszych salonów z prośbą o usunięcie bądź zakamuflowanie tatuażu, który po kilku latach staje się niebieski, zielony lub czerwono – ceglany - zauważa ekspertka. - To właśnie największy problem makijażu permanentnego. Źle wykonany szpeci twarz i niestety może być usunięty jedynie laserowo lub silnym kwasem - dodaje.

Agnieszka Żychowska zapewnia, że jej salony dbają indywidualnie o każdego klienta. - W naszych salonach pracujemy z niezwykłą starannością i indywidualnym podejściem do każdej klientki. Dbamy o to, aby brwi wyglądały naturalnie i delikatnie. Pracując na bardzo dobrych, markowych pigmentach osiągamy zamierzony efekt. Klientki wychodzą zadowolone i nas polecają. Dbałość o szczegóły, staranność i precyzja po to, aby naturalnie podkreślić urodę – to najważniejsze cechy, którymi się kierujemy - twierdzi.

Makijaż
Autor: mat. prasowe

Z każdym miesiącem salon "Piękne Brwi" się rozwija. Wkrótce zostaną wprowadzone nowe zabiegi. - Od stycznia wprowadzamy również usuwanie źle wykonanych brwi permanentnych oraz tatuaży laserem pikosekundowym. Dzięki nowej, zaawansowanej technologii laserowej jesteśmy w stanie usunąć każdy defekt związany ze złą pigmentacją. W porównaniu do tradycyjnych laserów, laser pikosekundowy rozdrabnia cząsteczkę melatoniny znacznie drobniej co powoduje, iż jest ona szybciej usuwana z organizmu. Wystarczą cztery wizyty aby pozbyć się niebieskich, ceglanych szpecących brwi - wyjaśnia Żychowska.

Zresztą w tej branży ważny jest rozwój, o który dbają w salonach "Piękne Brwi". - W branży beauty ważne jest aby nieustannie się rozwijać, doszkalać. Wprowadzane są wciąż nowe rozwiązania, technologie, które ułatwiają i unowocześniają kosmetykę. Dla mnie klient i jego potrzeby są ważne i to one wyznaczają trendy i rozwój biznesu. To dla naszych klientek inwestujemy w drogi i zaawansowany sprzęt i kosmetyki. Jego zadowolenie jest naszą satysfakcją z pracy - kończy.

Salon Makijażu Permanentnego Piękne Brwi
Rzeszów ul. Kolejowa 6,
Kielce ul. Paderewskiego 48,
Lubaczów ul. Rynek 14.

Tel. 690 151 201
e-mail: pieknebrwi.zychowska@gmail.com
strona internetowa: pieknebrwi.com.pl

Makijaż
Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany