Wypadek

Tragiczny wypadek w Przemyślu. Nie żyje pieszy. Chciał przejść przez jezdnię

2023-03-27 14:38

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Przemyślu. Jak przekazują policjanci, kierujący audi potrącił pieszego, przechodzącego przez ul. Lwowską w pobliżu skrzyżowania z ul. Ofiar Katynia. 40-latkowi została udzielona pomoc, jednak jego życia nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w sobotę (25 marca 2023) przed godz. 19.00, na ul. Lwowskiej w pobliżu skrzyżowania z ul. Ofiar Katynia w Przemyślu. W tragicznym wypadku życie stracił 40-letni mężczyzna.

- Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi, 29-letni mieszkaniec Przemyśla, jadąc skrajnym, prawym pasem ul. Lwowskiej od strony miejscowości Medyka w kierunku centrum miasta, potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię z jego lewej strony. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Kierowca osobówki był trzeźwy - informuje KMP Przemyśl.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędnie do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone. Mundurowi zabezpieczyli też samochód uczestniczący w zdarzeniu.Trwa wyjaśnianie szczegółowych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia

Kiermasz wielkanocny. Podkarpaccy twórcy pokazali cuda
Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?