Przetarg na 5-letnią obsługę połączeń kolejowych na Podkarpaciu wygrało POLREGIO

2020-05-23 12:00 AP
 Przetarg na 5-letnią obsługę połączeń kolejowych na Podkarpaciu wygrało POLREGIO
Autor: Fotoworkshop4You / Pixabay.com Przetarg na 5-letnią obsługę połączeń kolejowych na Podkarpaciu wygrało POLREGIO

Województwo Podkarpackie w przetargu wybrało ofertę POLREGIO. Przewoźnik od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2025 r. będzie obsługiwał połączenia kolejowe na Podkarpaciu, w tym Podmiejską Kolej Aglomeracyjną.

Przewoźnik POLREGIO przez 5 lat  będzie obsługiwał połączenia kolejowe na Podkarpaciu, w tym Podmiejską Kolej Aglomeracyjną.

- Rozwój kolei w Województwie Podkarpackim to dla POLREGIO duże wyzwanie, ale także ogromna szansa, z której chcemy skorzystać. Złożona przez nas oferta odpowiada w pełni na oczekiwania władz województwa, a wybranie jej to dowód na to, że po zakończonej sukcesem restrukturyzacji, wbrew niektórym opiniom, jesteśmy przygotowani, by konkurencyjnymi ofertami odpowiadać na rosnące potrzeby samorządów województw w zakresie transportu kolejowego – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes POLREGIO.

POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1900 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie.

Demolka w pociągu. Nieobliczalni mężczyźni zniszczyli skład.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj