Mikołaje na ulicach

Przeworsk. Mikołaj przychodzi do każdego kto "Dobro czyni" [WIDEO, GALERIA]

2022-12-03 15:52

Przeworscy radni Tomasz Majba i Mateusz Kowal ze stowarzyszenia "Dobro czyń" co roku ubierają mikołajowe stroje, kupują słodkości i wychodzą na ulice malutkiego Przeworska by sprawić wszystkim radość. W tym roku Mikołaje pojawili się 3 grudnia i powodowali uśmiech u każdego kogo spotkali.

Malutkie prezenty dostali mali i duzi przeworszczanie. Mieszkańcy chętnie częstowali się słodkościami i robili sobie zdjęcia z Mikołajem. Humory dopisywały, a radość z niesienie uśmiechu i czynienia dobrych uczynków jest nieoceniona. Mikołaje spacerowali w różne miejsca i zagadywali do każdego. Wchodzili do sklepów i zatrzymywali przechodniów. Wszyscy uśmiechali się już na sam widok postaci w czerwonych kubrakach, a otrzymanie prezentu od Mikołaja powodowało wielki uśmiech u każdego. Panowie z przeworskiego stowarzyszenia "Dobro Czyń" z własnej inicjatywy co roku przebierają się za najbardziej  wyczekiwanego  w grudniu gościa, zwłaszcza przez najmłodszych i rozdają słodkie prezenty, które sami kupują. Taka niewielka pomoc Mikołajowi, wszystkim którzy ich spotkali poprawiła humor. Ci którzy obstawiali, że na mundialu kibicują za polska drużyną dostawali dodatkowe słodycze. Nic tak nie cieszy jak radość sprawiana innym w tych trudnych czasach. Oby podobnych inicjatyw było jak najwięcej.

W Przeworsku Mikołaj przychodzi do każdego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE